کد خبر: 977199 A

شهردار محمدیه خبر داد:

شهردار محمدیه گفت: اولویت شورا و شهرداری محمدیه تکمیل پروژه های نیمه تمام تا پایان سال جاری است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، یحیی رحیم لو با بیان این موضوع که تمام هدف شورا و شهرداری تکمیل پروژه های نیمه تمام است گفت: امیدوارم تا در این زمینه نسبت به تعهدات داده شده پایبند باشیم.

 وی با بیان این موضوع که با توجه به رکود اقتصادی حاکم بر جامعه اولویت شهرداری در حال حاضر تکمیل پروژه های نیمه تمام و نیمه کاره شهرداری است که از سال‌های گذشته باقی مانده است،افزود: رویکرد و برنامه شهرداری تا پایان سال جاری و با توجه به وضعیت اقتصادی، تعریف پروژه‌ها یا برنامه های کوتاه مدت با هزینه کم است تا هم شاهد بار مالی کمتری برای شهرداری باشیم و هم نسبت به تعهدات داده شده به پیمانکاران پایبند باشیم تا نسبت به بودجه‌ ی تعریف شده عقب نمانده و همسو و یا با اختلاف کمی بتوانیم برنامه ها را پیش ببریم.

رحیم لو همچنین عنوان کرد: یکی از برنامه های شهرداری تاکید بر پیمانکاران طرف قرارداد اعم از رفت و روب و فضای سبز با شهرداری در راستای پرداخت به موقع حقوق پرسنل است تا ان شاءالله تا پایان سال جاری با کارنامه ای درخشان از عملکرد خود در این زمینه دفاع کنیم.

شهردار محمدیه همچنین در خصوص ارائه عملکرد شش ماهه از زمان حضور خود در شهرداری گفت: به کلیه واحدها دستور داده شده تا عملکرد ۶ ماهه خود را ارائه دهند تا با تنظیم آن جهت ارائه به شهروندان و دستگاه‌های اجرایی بتوانیم تا حدودی پاسخگوی برنامه های ارائه شده به شهروندان در مدت زمان حضور در شهرداری باشیم.

 وی به افتتاح پارک کوی کارمندان منطقه ۵ اشاره کرد و افزود: امیدوارم به زودی با افتتاح پارک مذکور بتوانیم در افزایش سرانه فضای سبز شهر سهیم بوده و دل شهروندان را شاد کنیم.

 شهردار محمدیه همچنین به برنامه های شهرداری در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: به زودی و با تشکیل کمیته فرهنگی -اجتماعی و با فرهنگ سازی در سطح شهر از قبیل نصب بنر و تجهیز دو خودرو به بلندگو در راستای پیشگیری از ویروس کرونا و تشویق مردم به ماندن در خانه اقدام خواهیم کرد،هرچند به جرات میتوان اذعان کرد که شهرداری محمدیه در این زمینه پیشقدم و همسو با سیاست های ستاد کرونا بوده است.

رحیم لو در پایان گفت: یکی از برنامه های اولویت دار و اصلی شهرداری حل مشکل منطقه ۷ است که با دعوت از مدیران عامل آب و برق استان و تنظیم قرارداد در جلسات گذشته به زودی مشکلات منطقه حل و شهروندانی که در این منطقه زمین خریداری کرده‌اند می‌توانند نسبت به ساخت و ساز اقدام کنند.

 

 

حقوق شهرداری ویروس سرانه فضای سبز تشکیل کمیته
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر