کد خبر: 976813 A

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خبر داد:

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران از شناسایی و متلاشی شدن ۴۴ باند قاچاق و توزیع مواد مخدر در مازندران در شش ماه اول سال ۹۹ خبر داد.

به گزارش ایلنا، احمد مظفری گفت: با اجرای ۱۳۹۱ طرح و عملیات در نیمسال اول بیش از ۳ تن انواع موادمخدر و روان‌گردان در استان کشف شده است که در مقایسه با شش ماهه اول پارسال، ۳۴ درصد افزایش کشفیات داشته ایم.

وی با بیان اینکه در شش ماهه اول امسال تعداد ۵ هزار و ۴۵۶ مرد و ۱۸۸ زن در ارتباط با جرائم مواد مخدر در مازندران دستگیر شده اند، افزود: از این تعداد ۳ هزار و ۲۶۸ نفر از خرده فروشان مواد مخدر و ۲ هزار و ۱۱۷ نفر از افراد معتاد بوده اند و همچنین ۴۴ باند توزیع متلاشی شده است.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران با اشاره به اجرای ۴۰۲ طرح و عملیات در مناطق آلوده و آسیب زای استان گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی ۱۸ طرح در استان اجرا شده و به منظور کنترل محور‌های مواصلاتی نیز ۴۳۶ طرح عملیاتی شده است.

مظفری بیشترین کشفیات استان را تریاک با بیش از ۱۸۰۰ کیلو اعلام کرد و گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و دستگاه‌های امنیتی، انتظامی و اطلاعاتی در راستای مبارزه فراگیر و قاطع با قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر حضوری فعال و مستمر داشته و با سوداگران مرگ و توزیع کنندگان مواد مخدر و روانگردان‌ها به شدت برخورد خواهند کرد.

پلیس مبارزه با مواد مخدر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر قاچاق معتاد مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر