کد خبر: 976581 A

دبیر هیات والیبال استان قزوین گفت: ۲ تیم از استان به نام‌های قزوین الف و ب در مسابقات والیبال ساحلی زیر ۱۶ سال قهرمانی کشور به میدان رفتند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، اسدالله شاهمرادزاده با اعلام این خبر گفت: مسابقات والیبال ساحلی کشور با شرکت ۲۳ تیم از ۱۴ استان کشور در کمپ ورزش‌های ساحلی بندر امیر آباد شهرستان بهشهر استان مازندران با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی آغاز شد و تا ۱۲ مهرماه ادامه خواهد داشت.

وی اضافه کرد: در این رقابت‌ها که انتخابی تیم ملی محسوب می‌شود، استان قزوین با دو تیم متشکل از سامان و پارسا بحرکاظمی و عماد کاکاوند و محمدرضا کلانتری به مصاف حریفان می‌روند.

این مسئول ورزشی گفت: مربیگری تیم‌های اعزامی از استان قزوین را خلیل بحرکاظمی و مهیاد کاکاوند برعهده دارند و امیدواریم شاهد درخشش این تیم‌ها باشیم.

وی با اشاره به گروه بندی تیم‌های حاضر در این مسابقات، اضافه کرد: با برگزاری مراسم قرعه کشی مسابقات والیبال ساحلی کشور، تیم‌های قزوین، حریفان خود را شناختند و قزوین الف در گروه هفت با تیم‌های گیلان ب و منطقه آزاد دوغارون و قزوین ب در گروه ۶ با تیم‌های مازندران ج و خوزستان ب قرار گرفتند.

شاهمرادزاده گفت: استان قزوین در رشته والیبال بخش مردان و زنان از استعدادها و توانمندی‌های زیادی برخوردار است و قطعا تیم‌های اعزامی به مسابقات کشوری، گوشه‌ای از این توانمندی و استعدادها را به نمایش خواهند گذاشت.

 

استان قزوین استان کشور رقابت والیبال ب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر