کد خبر: 976349 A

جلسه کمیته حمل و نقل و سوخت ستاد مبارزه با کرونای استان البرز به منظور اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم برای تشدید نظارت بر اماکن حمل ونقلی و جایگاه های سوخت به میزبانی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز به منظور تشدید نظارت‌ها برای کاهش شیوع ویروس کرونا، جلسه کمیته حمل و نقل و سوخت ستاد مبارزه با کرونا استان البرز به ریاست محمودی، دبیر این کمیته برگزار شد .

در این جلسه مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز گفت: تلاش‌ها و زحمات زیادی از سوی جایگاه داران سوخت ،مجتمع های خدماتی رفاهی و پایانه های مسافری درون و برون شهری برای مقابله با کاهش شیوع ویروس کرونا انجام شده ولی با توجه به موج سوم بیماری، مقرر شد نظارت  و بازرسی بر این اماکن  تشدید شود . 

در این جلسه دلبری مدیر عامل  شرکت پخش  فرآورده‌های نفتی استان البرز با تقدیر از همکاری خوب جایگاه داران برای کاهش شیوع ویروس کرونا گفت: با توجه به افزایش بیماران کرونایی در استان، نظارت و بازرسی از جایگاهای سوخت  تشدید می شود.

در ادامه  نماینده شهرداری کرج نیز بر تشدید عملیات ضدعفونی تمامی پایانه های مسافربری، تاکسی ها و اتوبوس های درون شهری  اشاره و افزود: تمامی این مراکز در دو نوبت صبح و شب ضد عفونی  می شوند.

در این جلسه نماینده جایگاه داران سوخت و روسای تشکل های صنفی شرکت های حمل ونقل کالا و مسافر و رانندگان بخش حمل ونقل در استان البرز، گزارشی از اقدامات انجام شده در خصوص مبارزه با ویروس کرونا ارائه کردند.

 

کروناویروس در البرز اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر