کد خبر: 976337 A

فرماندار نیشابور خبر داد:

فرماندار ویژه شهرستان نیشابور گفت: مطابق آخرین آمارها از روز چهارشنبه شهرستان نیشابور مجددا در وضعیت قرمز کرونا قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از نیشابور، علیرضا قامتی معاون استاندار در این خصوص افزود: با توجه به پرشدن ظرفیت تخت های ICU در بیمارستان از مردم شهرستان خواهشمندیم پروتکل های بهداشتی را بیشتر از قبل رعایت کنند که در غیر این صورت و ادامه این روند در بحث تخت های ICU و خدمات جانبی به مشکل برخواهیم خورد.

وی اظهار داشت: تعداد کل بستری های تا روز چهارشنبه چهار هزار و ۲۵۹ نفر است که از این تعداد ٣ هزار و ۶۵۴ نفر ترخیص شده اند.

فرماندار نیشابور اعلام کرد: در حال حاضر ۱۰۱ نفر در بیمارستان ۲۲ بهمن نیشابور بستری هستند که در روز گذشته ۳۱ نفر و امروز ۱۸ نفر بستری شده اند.

قامتی ادامه داد: با فوت یک‌ نفر مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته تعداد کل فوت شدگان با علائم مشکوک به کرونا در نیشابور به عدد ۵۰۴ نفر رسیده که از این تعداد تست ۲۳۳ نفر مثبت و ۲۷۱ نفر نیز مشکوک بوده است.

وی تاکید کرد: اگر ٣ روز پشت سر هم بستری شده های ما تعداد سه در هزار نفر باشد وارد وضعیت قرمز شده ایم که با توجه به اینکه سه روز پشت سرهم آمار بستری ها در نیشابور بالای ۱۵ نفر بوده‌ و جمعیت تحت پوشش نیم میلیون نفر است از امروز نیشابور در وضعیت قرمز قرار گرفته است‌ و باید تمامی پروتکل های مربوط به این وضعیت رعایت شود.

۲۲ بهمن بیمارستان پوشش فرماندار معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر