کد خبر: 976330 A

فرماندار ویژه کاشان خبر داد:

فرماندار ویژه کاشان گفت: با توجه به شیوع بیشتر بیماری کرونا و اعمال محدودیت های جدید برگزاری مراسم عزاداری امشب در مشهد اردهال لغو شد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، علی اکبر مرتضایی بیان کرد: مصوبات اخیر در ستاد ملی، استانی و شهرستانی حاکی از آن است که باید با همکاری بیشتر و شکیبایی حداقل برای یک هفته آتی، محدودیت های بیشتری را رعایت کنیم.

وی با بیان اینکه"سلامت مردم در اولویت است" افزود: طبق مصوبلات قبلی، ضمن ابراز ارادت به آستان مقدس حضرت سلطان علی بن امام محمد باقر(ع) امسال برای برگزاری مراسم قالیشویان در مشهد اردهال کاشان معذوریت وجود دارد.

 رییس ستاد پیشگیری و مدیریت بیماری کرونا تاکید کرد: هرچند به صورت مشروط با برگزاری مراسم سخنرانی در فضای باز و با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی موافقت شده بود ولیکن به دلیل شرایط حاضر و وضع محدودید های جدید هرگونه عزاداری و تجمعی در مشهد اردهال متوقف و ممنوع اعلام شده است.

فرماندار کاشان با اشاره به هماهنگی به عمل آمده با فرمانداری دلیجان اظهار داشت: محدودیت های تردد و اسکان موقت افراد غیر بومی نیز در روزهای پنجشنبه و جمعه در مشهد اردهال اعمال می شود.

مرتضایی در خصوص راهپیمایی امروز نیز گفت: اقلیتی از افراد صبح امروز (پنجشنبه دهم مهرماه)بر خلاف مصوبات ستاد مقابله با کرونا، اقدام به راهپیمایی به سمت مشهد اردهال کردند که با تذکر قاطع نیروی انتظامی در منطقه راوند متوقف و اندک جمعیت باقیمانده با اتوبوس های پیش بینی شده به کاشان منتقل شدند.

کاشان مشهد اردهال ایلنا استان اصفهان فرماندار ویژه کاشان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر