کد خبر: 976280 A

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر کشور مطرح کرد:

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر کشور، طی بازدید ازفعالیت های کاروان نذر آب ۳ جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: فعالیت طرح نذر آب ۳ با برنامه هایی از قبیل کاروان سلامت با حضور پزشکان عمومی و تخصصی در مناطق محروم اجرا می شود که تمامی خدمات پزشکی عمومی و تخصصی توسط پزشکان بصورت کاملا رایگان است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، خسرو رحمانی در طی بازدید از دومین روز فعالیت کاروان نذر آب استان بوشهر گفت: جامعه پزشکی در راستای وظایف انسانی خود در این طرح همکاری مستمر با جمعیت هلال احمر دارند، فعالیت های نذر آب ۳ در مناطق محروم استان هرمزگان،  توسط جمعیت هلال احمر استان بوشهر انجام می شود.

رحمانی در ادامه محور فعالیت های نذر آب ۳ را تشریح کرد و افزود:پس از ارائه خدمات پزشکی،  توزیع بسته های معیشتی با همراهی خیرین در استان بوشهر انجام شده است که در مناطق محروم هرمزگان درحال توزیع است، محور سوم فعالیت کاروان، توزیع آب و مخازن است که در زمان خشکسالی و کمبود آب توسط جمعیت هلال احمر با همکاری سازمان آب و فاضلاب منطقه ای و وزارت نیرو انجام می شود.

2

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر ضمن تشکر از خیرین گفت: هلال احمر با همراهی خیرین به یاری نیازمندان می رود، توزیع آب با محوریت سازمان آب و منطقه ای، انجام می شود، جمعیت هلال احمر در راستای رسالت بشردوستانه خود برای تسکین آلام بشری فعالیت می کندجمعیت هلال احمر در امور بشردوستانه پیشگام است.

3

 رحمانی در پایان گفت: جمعیت هلال احمر در کنار امداد رسانی و توسعه آموزش همگانی به کاهش آلام بشری توجه ویژه ای دارد، در شهرستان بندر لنگه که استان بوشهر در حال فعالیت است، تدارک ۴۰ مخزن و آب آشامیدنی انجام شده است و با نظر مسئولین منطقه بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

جامعه پزشکی جمعیت هلال احمر جمعیت هلال احمر استان سلامت پزشکان عمومی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر