کد خبر: 976229 A

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه :

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان با اشاره به قتل مردی میانسال به دست پدرش در شهر کوزران گفت: این فرد اعتیاد شدید فرزندش و آزار و اذیت های وی را دلیل قتل عنوان کرد.

به گزارش ‌خبرنگار ایلنا از کرمانشاه ، سرهنگ "محمدرضا آمویی" اظهار داشت: پس از گزارش یک مورد تیراندازی منجر به قتل در یکی از روستاهای بخش کوزران از توابع شهرستان کرمانشاه، ماموران پلیس در محل حاضر شدند. 

وی ادامه داد: با حضور پلیس . در تحقیقات ابتدایی مشخص شد مرد میانسال 49 ساله ای با پدر خود درگیر و سپس به ضرب گلوله اسلحه پران جان خود را از دست داده است. 

سرهنگ آمویی خاطرنشان کرد: ماموران در گام بعدی به سراغ پدر قاتل رفته و وی پس از انکه خود را تسلیم پلیس کرد انگیزه اش را از این کار اعتیاد شدید فرزندش و تقاضاهای مکرر وی برای دریافت پول جهت تهیه مواد اعلام کرد. 

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه یادآور شد: این فرد در ادامه اظهارات خود عنوان کرد در روز حادثه نیز پسرش برای دریافت پول به درب منزل مراجعه و اقدام به سنگ پرانی و ایجاد مزاحمت برای دیگر اهالی منزل کرده است و او نیز برای فراری دادن پسر معتادش اقدام به شلیک تیر با اسلحه پران کرده که منجر به مرگ وی شده است. 

وی در پایان با اشاره به کشف اسلحه ای  که از آن تیراندازی شده، گفت: در این راستا پرونده ای تشکیل و تحقیات تکمیلی ادامه دارد.

قتل نیروی انتظامی استان کرمانشاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر