کد خبر: 976189 A

جانشین فرمانده انتظامی هرسین خبر داد:

جانشین فرمانده انتظامی هرسین در استان کرمانشاه با اشاره به وقوع سیل در این شهرستان گفت: بر اثر این حادثه بیش از 300 راس دام تلف و راه ارتباطی 3 روستا نیز قطع شد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ "نوذر شاه حسینی" جانشین فرمانده انتظامی شهرستان هرسین گفت: پس از بارش شدید باران در شب گذشته و بالا آمدن سطح آب معابر و خیابان ها، شاهد وقوع سیلاب در سطح شهرستان هرسین بودیم.

وی ادامه داد: به علت وقوع این سیلاب کم سابقه، مسیر ارتباطی روستاهای "داوودی علیا"، "کهریز" و "چغاسعید" مسدود و 300 راس گوسفند نیز در روستای "داوودی علیا" به علت ریزش کوه و سیلاب تلف شدند.

سرهنگ شاه حسینی اضافه کرد: با تلاش‌های بی وقفه پلیس و دیگر نیروهای امدادی حوالی ساعت 3 بامداد امروز راه ارتباطی روستای "کهریز" بازگشایی شد.

جانشین فرمانده انتظامی هرسین یادآوری کرد: بر اثر وقوع سیل به 15 خانوار در روستاهای یاد شده خسارات زیادی وارد آمد که کارشناسان در حال ارزیابی و برآورد میزان این خسارات هستند.

وی تصریح کرد: در این حادثه همچنین سیل 2 دستگاه خودروی تیبا و وانت پیکان در روستای چغاسعید که در بستر رودخانه قرار داشتند را با خود برد .

سرهنگ شاه حسینی با اشاره به وصل شدن برق شهرستان که برای ساعتی قطع شده بود، گفت: تلاش برای بازگشایی دیگر راه های روستایی مسدود شده و کمک رسانی به سیل زدگان ادامه دارد.

برق سیل فرمانده انتظامی روستا ریزش کوه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر