کد خبر: 975881 A

مدیر کل استاندارد استان کرمانشاه گفت: انشعاب گاز ۴ جایگاه عرضه غیراستاندارد سوخت CNG در شهرستان‌های کرمانشاه، هرسین، روانسر و جوانرود قطع شد

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه مدیر کل استاندارد استان کرمانشاه گفت: در بازرسی‌های انجام شده از سوی کارشناسان استاندارد از جایگاه‌های عرضه گاز سی ان جی، ۴ جایگاه به دلیل عدم رعایت الزامات استانداردسازی جهت قطع انشعاب گاز به شرکت ملی بخش فرآورده‌های نفتی و شرکت گاز معرفی شدند.

محمودرضا نیازی افزود: از اهداف مهم بازرسی از جایگاه‌های سوخت CNG، الزام جایگاه‌ها به انجام عملیات بازسازی و نوسازی مخازن سوخت، حفظ و ارتقای سطح ایمنی مصرف کنندگان و نیز حصول اطمینان از رعایت مندرجات استاندارد‌های مربوطه از قبیل نصب سامانه آشکارساز و صحت عملکرد جایگاه‌های مذکور است.

وی خاطرنشان کرد: ۷۳ جایگاه فعال CNG در سطح استان تحت پوشش این اداره کل در حال سوخت رسانی به خودرو‌های گازسوز هستند که به صورت دوره‌ای بازرسی و استانداردسازی می‌شوند.

مدیرکل استاندارد استان اظهار داشت: مصرف کنندگان در صورت مشاهده هرگونه مشکل در عرضه سوخت از قبیل وجود نشتی، عدم وجود تجهیزات ایمنی، استاندارد نبودن شیلنگ و نازل و ... موارد را از طریق سامانه گویای ۱۵۱۷ در طول شبانه روز و یا خط ارتباطی ۴۵۱۷ این اداره کل اطلاع رسانی کنند.

 

جایگاه‌ CNG شهرستان کرمانشاه عرضه ای غیره استاندارد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر