کد خبر: 975717 A

استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: با ۲ شرکت بزرگ و صاحب برند در حوزه تولیدات دامی مذاکره کرده‌ایم تا با ایجاد واحدهای تولیدی در استان زنجیره تولید محصولات دامی و لبنی در استان را تکمیل کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، هدایت‌الله جمالی‌پور  با اعلام این خبر گفت: با توجه به ظرفیت بالای استان در حوزه کشاورزی و دامداری با 2 شرکت بزرگ، مشهور و صاحب برند در حوزه تولیدات دامی مذاکره کرده‌ایم تا با ایجاد واحدهای تولیدی در استان زنجیره تولید محصولات دامی و لبنی در استان را تکمیل کنند.

وی اظهار کرد: قزوین در حوزه صنایع تبدیلی و وابسته به کشاورزی ظرفیت‌های بی‌نظیری دارد و با توجه به اینکه قزوین قطب تولید برخی محصولات باغی مانند پسته، گیلاس و زیتون در کشور است و پایتخت زغال‌اخته ایران یعنی روستای هیر در منطقه الموت استان قزوین قرار دارد، سیاست اصلی ما در حوزه تولید توسعه صنایع فرآوری و تبدیلی این قبیل محصولات در استان است.

جمالی‌پورگفت: هرگاه که مشکلات واحدهای صنعتی استان قزوین به تهران کشیده شده، وظیفه خود دانسته‌ام که برای رفع این مشکلات به تهران بروم و با مسئولان مختلف وزارت‌خانه‌ها و سازمان‌ها جلسه بگذارم و از آنها مصرانه بخواهم که مشکلات واحدهای تولیدی ما را حل کنند. در غیر این صورت روند توسعه استان زیر سئوال می‌رود و برای ما مشکل درست می‌شود

استاندارقزوین افزود: زمانی مشکلات تولید اصلاح می‌شود که اول ما مدیران اصلاح شویم. اگر ما اصلاح شویم، تولیدکنندگان هم به سرعت سوار کشتی رونق و پیشرفت تولید می‌شوند. بنابراین مدیران نباید در مورد واحدهای تولیدی طوری کار یا رفتار کنند که مردم ناامید شوند.

جمالی‌پورادامه داد: اگر به این مسائل و موضوعات بی‌توجه باشیم و کاری برای رفع مشکلات تولید نکنیم و همه چیز را به امان خدا بسپاریم، یک روزی می‌بینید که در دفتر استاندار هم قفل شد و استاندار هم شغلش را از دست داد.

 

استان قزوین سرمایه گذاری کشاورزی مشکلات مشکلات واحدهای تولیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر