کد خبر: 975699 A

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی دامغان:

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان دامغان از تعطیلی عزاداری پنج شنبه شب در زینبیه دامغان خبر داد و گفت: با توجه به وضعیت قرمز از نظر شیوع ویروس کرونا هیچ اجتماع رسمی و قانونی برای عزاداری صفر و اربعین در دامغان نخواهیم داشت.

به گزارش ایلنا از سمنان، حجت الاسلام حسین صبوری گفت: با توجه به شرایط فعلی حاکم بر شهرستان دامغان از نظر شیوع کرونا و مصوبه ستاد مبارزه با کرونا هیچ گونه مراسم عزاداری و اجتماع به صورت رسمی و قانونی را نخواهیم داشت.
وی ضمن اعلام خبر لغو مراسم پنج شنبه شب در زینبیه اعظم دامغان یادآور شد : در شرایط فعلی و با وجود وضعیت قرمز کرونایی در دامغان مداحی و حضور مداح کشوری به صلاح شهروندان و عزاداران نیست.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی دامغان ضمن تاکید به رعایت دستورالعمل های بهداشتی بیان کرد: الگوی همه عاشقان اباعبدالله در کشور ایران مقام معظم رهبری است و ایشان بارها به صورت رسمی اعلام نمودند تابع مقررات ستاد ملی کرونا هستم.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی ضمن بیان این موضوع که شهرستان دامغان یک بیمارستان دارد و ظرفیت تخت های آن نیز محدود می باشد تصریح کرد: صلاح است مجالس عزاداری با جمعیت زیاد برگزار نشود.
حسین صبوری با اشاره به اینکه فعلا به هیچ هیئت و حسینیه ای جهت عزاداری مجوز نخواهیم داد یادآور شد: استاندار سمنان نیز در جلسه استانی ستاد مبارزه با کرونا تاکید داشتند که عزاداری های ماه صفر و اربعین به صورت محدود و خانگی برگزار شود.
 

 

شیوع کرونا ویروس بیمارستان ولایت دامغان زینبیه اعظم دامغان عزاداری صفر مداح کشوری سازمان تبلیغات اسلامی دامغان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر