کد خبر: 975697 A

یک قاچاقچی موتور سیکلت در قزوین از سوی تعزیرات حکومتی به پرداخت ۲ میلیارد و ۶۲۰ میلیون ریال جریمه در حق دولت محکوم شد.

 به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین روز چهارشنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قزوین با دریافت گزارش در مورد نگهداری یک  دستگاه موتور سیکلت قاچاق در یک فروشگاه، موفق به کشف آن شدند و با تشکیل پرونده، رسیدگی به تخلف در تعزیرات حکومتی آغاز شد.

هوشنگ محمدی افزود: شعبه ویژه مبارزه با قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان قزوین، پس از احراز تخلف، متهم را به پرداخت ۲ میلیارد و ۶۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی در حق صندوق دولت محکوم و حکم به ضبط موتورسیکلت های مکشوفه نمود.

وی از قاچاق کالا به عنوان یکی از موانع پیش روی تحقق جهش تولید نام برد و گفت: سازمان تعزیرات حکومتی با حساسیت و دقت بالا پرونده های مربوط به قاچاق کالا را بررسی کرده و با قاطعیت و بدون اغماض با متخلفان برخورد می کند.

این مسئول، مقابله با گران فروشی را از دیگر وظایف مهم سازمان تعزیرات حکومتی برشمرد و اظهار داشت: در کنار برخورد با کالای قاچاق، مقابله با گران فروشی و کم فروشی و همچنین احتکار کالا در دستور کار جدی تعزیرات حکومتی قرار دارد و از همین رو از شهروندان درخواست می شود در صورت مشاهده این موارد مراتب را برای رسیدگی به تعزیرات اطلاع دهند.

 

تعزیرات دولت مبارزه با قاچاق کالا و ارز موتورسیکلت کالای قاچاق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر