کد خبر: 975601 A

ایلنا از گیلان خبر می دهد؛

رئیس مرکز دانشگاهی پورسینای رشت درباره حمله چند نفر به اورژانس این مرکز، گفت: در این حادثه چند نفر از همراهان مصدوم شدند که در حال حاضر حالشان خوب است. تعدادی از ضاربان نیز در سریع‌ترین زمان دستگیر شدند.

به گزارش ایلنا از رشت،سیروس امیرعلوی- رئیس مرکز دانشگاهی پورسینا رشت با اشاره به حمله چند نفر  به مرکز آموزشی و درمانی پورسینای رشت و ایجاد رعب و وحشت بین بیماران و همراهان آنها، اظهار کرد: این اتفاق حدود ساعت ۲ بامداد امروز - چهارشنبه ۹ مهرماه- در بخش اورژانس این مرکز،  به وقوع پیوست.

وی  افزود:  درگیری طرفین دعوا ، از بیرون  به داخل مرکز کشیده شد.
 
رئیس مرکز آموزشی، درمانی و پژوهشی پورسینا رشت با بیان اینکه با انتقال مضروب دعوا به بخش اورژنس، طرفین همچنان درگیری را ادامه داند، گفت: در حمله چند نفره طرفین دعوا که همراه با قمه و ایجاد رعب و وحشت نیز بوده، تعدادی از همراهان بیماران مجروح شدند.
 
علوی با بیان اینکه اراذل و اوباش، سه تن از همراهان مضروب تحت مراقبت اورژانس و همچنین یک تن از همراهان سایر بیماران بخش را مجروح کردند، خاطرنشان کرد: وضعیت عمومی این مصدومان پس از ارائه خدمات درمانی به آنها رو به بهبودی است و یک نفر از آنها نیز امروز مرخص شده است.
 
وی با اشاره به تجربه و نوع برخورد کادر سلامت مرکز با حوادث نزاع و درگیری با چاقو و قمه، اذعان کرد: طبق برنامه ریزی های انجام شده   هنگام انتقال مصدوم چاقو خورده به بیمارستان، کادر حفاظت فیزیکی با 110 تماس و از نیروهای خدوم انتظامی درخواست کمک می کنند که در پی این تماس نیز، کادر نیروی انتظامی در محل بیمارستان حضور یافته و آماده همکاری با کادر درمان شدند.
 
رئیس مرکز پورسینا رشت با بیان اینکه نیروی انتظامی، در همان دقایق اولیه محیط داخلی و بیرونی بیمارستان را آرام کرد، افزود: تعدادی از ضاربان این حادثه، در سریعترین زمان، توسط عوامل نیروی انتظامی دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند. تعدادی دیگر نیز تحت تعقیب هستند.

 

اراذل و اوباش بیمارستان درمان نیروی انتظامی برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر