کد خبر: 975519 A

با هدف قدردانی از مدافعان سلامت صورت گرفت؛

خواننده بنام کشور با حضور در فضای باز بیمارستان بوعلی قزوین، آهنگ پرطرفدار " ایران، فدای اشک و خنده تو " را برای کادر پزشکی و مدافعان سلامت به صورت زنده اجرا کرد.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از قزوین، سالار عقیلی خواننده سرشناس کشورمان به پاس زحمات و کوشش‌های بی‌دریغ کادر پزشکی و پرستاران در دوره شیوع بیماری کرونا و ادای احترام و قدردانی از زحمات این عزیزان، با حضور در بیمارستان بوعلی قزوین به صورت زنده در محوطه این بیمارستان به اجرای برنامه پرداخت.

عقیلی در سخنانی در جمع  کادر پزشکی و پرستاران بیمارستان بوعلی قزوین گفت: من این روزها از نزدیک شاهد ایثار و فداکاری کادر درمان هستم چرا که حدود یک ماه است پدرم در بخش کما بستری است و هفته ای 4 روز در کنار پدر هستم و از نزدیک می‌بینم که کادر پزشکی و پرستاران چه زحماتی را برای بهبود بیماران متحمل می شوند. 

وی افزود: در ایام کرونا نیز پرستاران و پزشکان با جانفشانی و در حالی که بسیاری حتی حاضر نبودند از 100 متری بیماران کرونایی بگذرند، بدون کوچکترین ترس و واهمه، ایثارگرانه از بیماران کرونایی مراقبت کردند که خاضعانه قدردان و سپاسگزار زحمات این عزیزان هستم.

خواننده سنتی کشورمان در پایان گفت: یکی از عزیزان هنرمندم از من خواست تا در محل بیمارستان بوعلی قزوین حاضر شوم و به اجرای برنامه بپردازم که من با افتخار آمدم و از اینکه در چنین جمع ارزشمندی حضور دارم بسیار خوشحالم.

حجم ویدئو: 37.43M | زمان ویدئو: 00:03:49
ایران بیمارستان درمان سالار ادای احترام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر