کد خبر: 975518 A

فردی در مراسم معارفه سرپرست فرمانداری نظرآباد:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز گفت: با مدیریت خوب استاندار ، وحدت، انسجام و تعامل بین مجموعه مدیران روند توسعه و پیشرفت استان شتاب گرفته است.

به گزارش ایلنا از البرز، نور محمد فردی در مراسم معارفه سرپرست جدید فرمانداری شهرستان نظرآباد در خصوص عملکرد مدیران موفق اظهار داشت: قطعا پرسنل و همکاران منسجم، همراه و پای کار هستند که می‌توانند موجبات موفقیت مدیران مجموعه خود را محقق کنند.

وی افزود: در مجموع اصل انسجام و هماهنگی در امور مابین افراد موجب توسعه روزافزون می‌شود که خوشبختانه ما نیز در استان مان شاهد این هماهنگی در میان مدیران و پرسنل هستیم.

فردی گفت: هر کجا با انسجام و وحدت حرکت کردیم با دریافت پاسخ مثبت توانستیم با قدرت مقابل دشمنان بایستیم.

این مسئول در پایان، عمده وظایف فرمانداران را تشریح کرد و گفت: هر فرماندار بعنوان نماینده عالی دولت در هر شهرستان چندین وظیفه از جمله تامین امنیت بعنوان وظیفه اصلی، اجرای سیاست های عمومی دولت، هماهنگی در حوزه کاری و بهره مندی  از تمام ظرفیت ها و همچنین عمران و توسعه منطقه در کلیه بخش های کشاورزی_صنعت_گردشگری و... را داراست.

در ادامه این مراسم، ارمندپور نیز ضمن قدردانی از اعتماد استاندار البرز با تاکید بر اهمیت صداقت در انجام امور بیان داشت: خداوند را شاکرم که بار دیگر سعادت خدمت به مردم ولایتمدار و شریف شهرستان نظرآباد را دارم و امیدوارم با همراهی تمام خادمان مردم عزیزمان از جمله روسای ادارات، پرسنل فرمانداری و بخشداری‌های تابعه بتوانیم در راستای پیشرفت و توسعه هرچه بیشتر شهرستان نظرآباد که دارای ظرفیت های بسیار در تمام ابعاد مختلف است گام برداشته و خادمان صادق و وظیفه شناسی در این مسیر باشیم.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری البرز فرمانداری نظرآباد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر