کد خبر: 975005 A

مدیرعامل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران:

مدیرعامل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران گفت: این نفتکش حدود یک میلیون دلار صرفه جویی ارزی داشته است.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، «حمید رضاییان اصل» مدیرعامل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران به تشریح تعمیراتی که روی شناور و نفت کش ها در مجموعه ایزوایکو صورت می گیرد پرداخت و گفت: نفتکش 150 هزار تنی stark با مالکیت شرکت نفتکش جمهوری اسلامی ایران روز پنج شنبه 3 شهریور ماه عملیات از آب گیری آن انجام شد و جهت انجام امور تعمیراتی از جمله تعویض ورق، کارهای فلزی، لوله کشی، تعمیر موتور اصلی، الکترو موتورها، تعمیر ژنراتور اصلی و شیرآلات وارد درای داک(حوض خشک) در مجموعه ایزوایکو شد.

وی  در بخش دیگری از سخنان خود افزود: این نفتکش که قابلیت حمل 150 هزار تن فرآورد‌های نفتی را دارد با توان و عزم نیروهای زبده  در این مجتمع  طی 25 روز پس از انجام تعمیرات مورد نیاز به شرکت ملی نفتکش جمهوری اسلامی ایران تحویل داده می شود.

مدیرعامل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران با بیان اینکه این نفتکش حدود یک میلیون دلار صرفه جویی ارزی داشته است، خاطرنشان کرد: این شناور دارای ابعادی به طول 274، ارتفاع 23 و عرض 48 متر است.

وی در پایان اضافه کرد: با همراهی روز افزون نیروهای متخصص در این مجموعه، نه تنها سرعت روند کار افزایش یافته بلکه ارزآوری و اشتغالزایی قابل توجهی در پی داشته است.

ایران دلار صنعت کشتی صرفه جویی ارزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر