کد خبر: 974979 A

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد از افزایش رامهای مترو هشتگرد-گلشهر خبر داد.

به گزارش ایلنا از البرز مسعود حق لطفی با اشاره به افزایش رامهای مترو هشتگرد _ گلشهر، اظهار داشت: با توجه به نیاز  مسافران برای حرکت در ابتدای صبح و رفع بخشی از مشکل سیگنالینگ، تعداد سفرهای روزانه مترو از ۱۰ به ۱۴ سفر افزایش یافته است.

وی افزود: ساعت حرکت مترو شهرجدید هشتگرد به گلشهر و برعکس تغییر یافته و حرکت اولین قطار از شهر جدید هشتگرد به گلشهر از ۶ صبح الی ۱۵ بعد ظهر است و همچنین ساعات حرکت از گلشهر به شهرجدید هشتگرد از ۵:۱۵ صبح الی ۱۴:۱۵ خواهد بود.

وی افزود: این برنامه برای روزهای غیر تعطیل بوده و حرکت متروی شهر جدید هشتگرد به گلشهر در روزهای تعطیل نیز سرویس دهی دارد ولی با تاخیر ۴۵ دقیقه ای نسبت به روزهای عادی مسافرگیری می شود.

حق لطفی ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی بعمل آمده تا پایان پائیز سالجاری تعداد سفرها مجددا افزایش می یابد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد از صاحبان مشاغل شهرستان ساوجبلاغ خواست تا از مترو به عنوان مطمئن ترین و منظم ترین وسیله جابجایی جهت ایاب و ذهاب پرسنل استفاده کنند.

بر اساس اعلام شرکت عمران شهر جدید هشتگرد زمان حرکت قطارها از شهر جدید هشتگرد به گلشهر به ترتیب در ساعت ۶ _ ۷:۳۰ _  ۹ _ ۱۰:۳۰ _ ۱۲ _ ۱۳:۳۰ و ۱۵ و زمان حرکت مترو از گلشهر به شهر جدید هشتگرد در ساعت ۵:۱۵ _ ۶:۴۵ _ ۸:۱۵ _ ۹:۴۵ _ ۱۱:۱۵ _ ۱۲:۴۵ و ۱۴: ۱۵ خواهد بود.

مترو هشتگرد مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید هشتگرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر