کد خبر: 974925 A

فرجی خبر داد:

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان قزوین گفت: ۵۰ میلیارد تومان تسهیلات روستایی در مناطق رودبار الموت، کوهین و طارم توسط این ستاد اجرایی پرداخت می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، مرتضی فرخی ضمن اشاره به اقدامات ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) قزوین در زمینه حمایت از پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی، اظهار داشت: این ستاد روستاهایی را انتخاب کرده تا در دوره زمانی یک ساله با توجه به انجام اقدامات مختلف، به عنوان روستاهای بدون بیکار در سطح استان رونمایی و معرفی شوند.

این مسئول خاطرنشان کرد: در زمینه ارایه تسهیلات اشتغال روستایی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) قزوین تا امروز ۱۰ میلیارد تومان در قالب ۳۰۰ فقره وام در بخش‌های رودبار الموت، کوهین و طارم به بانک‌ها معرفی کرده که این عدد به ۵۰ میلیارد تومان نیز خواهد رسید.

وی با اشاره به چگونگی بازپرداخت تسهیلات، اظهار داشت: تسهیلات یاد شده با کارمزد ۴ درصد و با استراحت ۶ ماهه پرداخت می‌شود و به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده تا وام گیرندگان حتی به بانک هم مراجعه نکنند و تسهیل‌گران این ستاد اجرایی اقدامات جاری را انجام دهند.

فرخی اضافه کرد: تسهیلات پرداخت شده از سوی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با توجه به اعلام نظر بانک‌ها و کارشناسان بسیار سهل الوصول بوده و در سطح کشور هم بی‌نظیر ارزیابی شده است.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) تاکید کرد: این ستاد در روستاهای استان قزوین شورای اشتغال را راه اندازی کرده تا افرادی که از سوی این شورا به ستاد معرفی شوند بدون ضامن تسهیلات مورد نیاز خود را دریافت کنند.

استان قزوین اشتغال حضرت امام ستاد اجرایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر