کد خبر: 974423 A

دادستان کرمانشاه خبر داد ؛

دادستان کرمانشاه از صدور حکم جلب برای «سید میثم موسوی اجاق» عضو شورای شهر کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه ،شهرام کرمی درباره جزییات این خبر، اظهار داشت: پس از ماجرای درگیری لفظی پیش آمده بین خانواده «شهید یزدانفر» و آقای موسوی اجاق و رد و بدل شدن الفاظ و توهین‌های صورت گرفته ، برای این عضو شورا احضاریه‌ای برای حضور در دادگاه صادر شد.

وی افزود: هرچند که همسر شهید یزدانفر نسبت به این عضو رضایت داده بودند، اما رفتار ایشان مورد اعتراض خانواده‌های شهدا قرار گرفته بود، از این رو ما ایشان را احضار کردیم تا از کم و کیف و جزئیات ماجرا مطلع و البته تذکر جدی نیز به ایشان بدهیم که متاسفانه تا این لحظه در درسترس ما نبوده است.

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه با بیان اینکه هدف احضار ایشان کمک و تذکر بوده است، ادامه داد: بعد از اینکه این عضو به دادستانی مراجعه نداشتند برای وی حکم جلب صادر شده است؛ احضار ایشان هم به دلیل حفظ و حراست از شأن و جایگاه شهدا و خانواده‌های آنان است.

کرمی با عنوان این نکته که هدف دستگاه قضا کمک به این فرد است، افزود: نیت اصلی ما کمک به این عضو شورای شهر است، چرا که شاکی اصلی هم رضایت دادند، لذا انتظار هست که نامبرده خود را به دادستانی معرفی کند در غیر این صورت در هرجایی که رویت شود بنابر حکم قضایی صادر شده دستگیر خواهد شد.

 

شهدا استان کرمانشاه صدور حکم برای عضو شورا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر