کد خبر: 974339 A

معاون استاندار سمنان خبر داد:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: برپایی موکب های خیابانی اربعین امسال در استان سمنان ممنوع است و عزاداران با دقت نظر باید دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند.

به گزارش ایلنا از سمنان، حبیب‌الله خجسته‌پور افزود: وضعیت شیوع کرونا ویروس در بسیاری از نقاط کشور اضطراری است و از اقشار مردم می‌خواهیم با جدیت دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند.

وی خاطر نشان کرد: انتظار می‌رود مردم استان سمنان و عزاداران در دهه آخر ماه صفر و عزاداری اربعین حسینی همانند دهه اول ماه محرم دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان ادامه داد: در اربعین امسال مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی را نخواهیم داشت و برنامه های عزاداری در فضای باز و با کمترین تعداد و زمان ممکن انجام شود.

خجسته پور اضافه کرد: باتوجه به شیوع کرونا ویروس انتظار آن است که مردم مراسم های عزاداری را از صدا و سیما دنبال کنند و کمتر در اجتماعات حاضر شوند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: حفظ سلامتی عزاداران باید به طور ویژه در دستور کار هیات های مذهبی باشد و در دهه اول ماه محرم هیات های مذهبی، مداحان و مجموعه عزاداران به خوبی دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کردند.

 

معاون سیاسی اجتماعی استانداری سمنان اربعین 99 موکب های خیابانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر