کد خبر: 974169 A

استاندار زنجان تاکید کرد:

استاندار زنجان، بر ضرورت فراهم سازی زیرساخت های توسعه پدافند غیرعامل در استان تاکید کرد و گفت: اجرایی شدن سند پدافند غیرعامل در استان یک اقدام ضروری است.

به گزارش ایلنا از زنجان، فتح الله حقیقی، در جلسه مدیریت بحران در محل استانداری زنجان، اظهار کرد: پدافند غیر عامل به انسجام درونی و بیرونی بیشتر دستگاه‌های اجرایی منجر می شود.

استاندار زنجان، بر ضرورت ارتقاء پدافند غیرعامل در استان تاکید کرد و گفت: اجرایی شدن سند پدافند غیرعامل در استان یک اقدام ضروری است.

وی با یادآوری اینکه سندهایی تهیه شده بایستی قابلیت اجرایی شدن داشته باشند، بر ضرورت فعال تر شدن ستاد پدافند غیرعامل و کمیته های زیرمجموعه آن تاکید کرد.

این مقام مسئول با بیان اینکه توسعه پدافند غیرعامل در جامعه نیازمند تعامل همه دستگاه‌ها و فرهنگ سازی است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر وجود یک سیستم که بتواند بقیه سیستم‌ها را مدیریت کند یک امر ضروری است.

حقیقی از پدافند غیرعامل به عنوان یکی از موضوعات مورد تاکید مقام معظم رهبری یاد کرد و افزود: اینکه باید زیرساخت‌ها درخصوص توسعه پدافند غیر عامل باید فراهم شود.

به گفته استاندار زنجان شورای هماهنگی پدافند و تشکیل کارگروه‌ها موضوع بسیار مهمی است و همه آحاد جامعه باید با فلسفه پدافند غیرعامل آشنا شوند.

استاندار زنجان/ پدافند غیر عامل / فراهم سازی /مدیریت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر