کد خبر: 973770 A

در بزرگراه آزادگان رخ داد؛

آتش‌سوزی انبار محصولات نگهداری حیوانات در بزرگراه آزادگان، خسارات مالی در بر داشت.

به گزارش ایلنا، در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ و اطلاع رسانی این حادثه، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بی درنگ آتش نشانان ایستگاه‌های ۵۹، ۱۶، ۱۲۹ و تانکر آب ایستگاه‌های ۶۲ و ۸۷ را به همراه خودرو حامل دستگاه‌های تنفسی ایستگاه ۶۲ ساعت ۰۵:۱۰ دقیقه صبح جمعه راهی محل حادثه در بزرگراه آزادگان به سمت شرق بعد از پل فتح کرد.

داود قلیزاده معاون منطقه ۴ عملیات آتش‌نشانی تهران در این باره گفت: در محل حادثه یک گاراژ به مساحت ۸ هزار متر مربع دیده می‌شد که در آن یک سوله به مساحت دو هزار متر مربع با کاربری انبار انواع مواد خوراکی، بهداشتی و اسباب بازی مورد نیاز حیوانات خانگی با قفسه بندی به دو طبقه تبدیل شده و مساحتی حدود ۴۰۰ متر مربع از آن کاملا شعله ور شده و در حال سرایت به سوله همجوار خود (انبار علوفه گاوداری) بود.

وی ادامه داد: با توجه به تماس‌های اولیه و گزارش احتمال وجود فرد یا افراد محبوس شده در داخل این انبار، آتش نشانان به سرعت عملیات خود را آغاز کردند و به جستجوی محبوسین احتمالی افراد در آتش سوزی پرداختند که خوشبختانه پس از بررسی هیچ فردی یافت نشد.

وی افزود: با توجه به این که کارگاه مملو از اجناس بود، نیرو‌های آتش نشانی پس از قطع جریان برق با بکارگیری تجهیزات ویژه و لوله‌های آبرسانی از چندین جهت خود را به کانون آتش سوزی رساندند و مشغول مهار شعله‌های آتش شدند.

وی خاطر نشان کرد: آتش نشانان موفق شدند در مدت زمان کوتاهی شعله‌های آتش را مهار و کاملاً خاموش کنند و از سرایت شعله‌های آتش به کارگاه‌های همجوار جلوگیری کردند.

آتش سوزی برق بزرگراه خودرو آتش نشانی تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر