کد خبر: 973748 A

در هفته سالمند انجام شد؛

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد البرز با بیان اینکه سالمندان ۶۰ درصد جامعه تحت حمایت کمیته امداد را تشکیل می‌دهند، گفت: به مناسبت هفته سالمند به ۴۵۰ خانوار برگزیده کارت هدیه و سبد معیشتی - بهداشتی اهداء شد.

به گزارش ایلنا، ابوالفضل فلاح قنبری با بیان اینکه بیش از ۱۶ هزار سالمند از خدمات حمایتی کمیته امداد بهره‌مند هستند، گفت: به مناسبت هفته سالمند به ۴۵۰ خانوار کارآفرین، حافظ قرآن و هنرمند و دارای فرزندان موفق هستند کارت هدیه و سبد معیشتی و بهداشتی به ارزش ۵۵۰ هزار تومان اهداء شد.

فلاح قنبری یادآور شد: برخی از سالمندان تحت پوشش توانایی‌های دارند و در همین راستا، طرح‌های اشتغال‌زایی کمیته امداد امام خمینی (ره) برای این افراد می‌تواند امید به زندگی را در آنان افزایش دهد.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد البرز مهم‌ترین نیاز و دغدغه سالمندان موردحمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) را تأمین هزینه‌های درمانی بیان کرد و گفت: محدوده سنی سالمندان تحت پوشش به سه قسمت 60 تا ۷۴ و ۷۵ تا ۹۰ و ۹۰ سال به بالا را تشکیل می‌دهند.

وی خاطرنشان کرد: خدماتی همچون کمک‌معیشت، خدمات درمانی و بهداشتی، کمک‌ هزینه نگهداری سالمندان، خدمات مسکن و تسهیلات اشتغال و ازدواج فرزندان و معافیت سربازی از جمله خدمات ارائه‌ شده به سالمندان تحت حمایت است.

 

استان البرز کمیته امداد استان البرز تکریم سالمندان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر