کد خبر: 973570 A

نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال؛

برگزاری اردوی چهارر روزه تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز در تهران با حواشی و اخبار مختلفی همراه بود که حضور یک استقلالی در کادر فنی تیم سبز تبریز از جمله مهمترین آنهاست.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز، مجتبی جباری، بازیکن سال های نه چندان دور ابومسلم مشهد و استقلال تهران، در جریان برگزاری دو بازی تدارکاتی ماشین سازی در تهران در ورزشگاه محل برگزاری این بازی‌ها حضور داشت تا شایعات پیرامون اضافه شدن وی به اعضای کادر فنی ماشین سازی قوت بگیرد.

هر چند حضور جباری در بازی اول ماشین سازی با تکذیب وی به منظور اضافه شدن به کادر فنی ماشین‌سازی همراه بود، اما مشاهده دوباره وی در کنار ماشین‌سازان به طور نسبی حضورش در کادر فنی فصل جدید ماشین‌سازی را قوت بخشیده است.

خبرها از اردوی ماشین سازی حاکی است حضور جباری در کادر فنی این تیم به درخواست وحید بیاتلو، سرمربی جوان این باشگاه صورت گرفته است.

گفتنی است، اردوی ماشین سازی تبریز در تهران پس از انجام دو بازی تدارکاتی با تیم‌های نساجی و گل گهر و قبول دو شکست ۲ بر یک مقابل این تیم ها شب گذشته به پایان رسید. قرار است دور جدید تمرینات ماشین‌سازی پس از چند روز استراحت از هفته جاری آغاز شود.

استقلال فوتبال مجتبی جباری مشهد نساجی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر