کد خبر: 973427 A

دبیر هیات دوچرخه سواری استان قزوین:

دبیر هیات دوچرخه سواری استان قزوین گفت: فاطمه دادگر توانست مقام سوم رقابت‌های مرحله اول لیگ برتر پیست دوچرخه سواری بانوان در رشته ٥٠٠ متر جوانان را به دست آورد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، محسن شیخ سلیمانی با اعلام این خبر گفت:  اولین مرحله مسابقات دوچرخه سواری لیگ جاده و پیست به میزبانی تهران از دوم تا پنجم مهرماه در چیتگر و پیست فدراسیون دوچرخه سواری آزادی در حال برگزاری است.

وی افزود: این بانوی قزوینی در این رقابت‌ها با زمان ۴۴ ثانیه و ۵۲۰ صدم ثانیه به مقام سوم دست یافت.

دبیر هیات دوچرخه سواری استان گفت: همچنین این دوچرخه سوار قزوینی در مسابقه اسکرج در رده جوانان به مقام دوم پس از ساناز ایرانمنش دست یافت و مقام سوم این رقابت‌ها هم به حنانه دادگر از استان قزوین رسید.

وی تصریح کرد: فاطمه دادگر همچنین در اولین مرحله لیگ پیست دوچرخه سواری تعقیبی انفرادی جوانان به عنوان قهرمانی دست یافت و توانست باری دیگر برای استان قزوین افتخارآفرینی کند.

شیخ سلیمانی اظهار کرد: تیم قزوین در نتایج تیمی رقابت‌های اولین مرحله لیگ پیست دوچرخه سواری به مقام دوم دست یافت و تیم‌های مشهد و البرز نیز به ترتیب مقام اول و سوم را کسب کردند.

وی افزود: در حال حاضر ۲۴۲ دوچرخه سوار به صورت حرفه‌ای و ۲ هزار نفر به صورت همگانی در رشته دوچرخه سواری در استان قزوین فعالیت می‌کنند.

استان قزوین دوچرخه سواری رقابت زنان لیگ برتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر