کد خبر: 973307 A

عالی دانشور به ایلنا خبر داد:

مدیر روابط عمومی اتحادیه دانش‌آموزی استان اردبیل از برگزاری دوره آموزش و جذب فعالان حوزه تبلیغ و تربیت در استان اردبیل خبر داد.

امیررضا عالی دانشور در گفت وگو با خبرنگار ایلنا از برگزاری دوره آموزش جذب  فعالان حوزه تبلیغ و تربیت در استان اردبیل خبر داد و گفت: این دوره با هدف آموزش و ترویج زبان دانش آموزی و ارائه محتوای غنی در این حوزه برای علاقمندان و مربیان برگزار می شود.

وی در خصوص محورها و موضوعات این دوره آموزشی بیان کرد: اصول و مهارت های مدیریت کلاس، آشنایی با خصوصیات دانش آموز، مهارت های تولید محتوای دانش آموزی، مدل منظومه ای در فعالیت های تربیتی، روش های جذب و ارتباط در تبلیغ دانش آموزی از جمله سرفصل ها و عناوین آموزشی این دوره است.

مدیر روابط عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی استان اردبیل در خصوص شرایط ثبت نام و شرکت در دوره عنوان کرد: افراد با حداقل سن 20 سال و حداکثر 35 سال با داشتن مدرک کاردانی و بالاتر و یا اتمام پایه سوم برای طلاب می توانند در این دوره ثبت نام کنند.

عالی دانشور ادامه داد: داشتن روحیه کار جمعی و تعاون و همکاری، دارا بودن انگیزه بالا و علاقه به فعالیت در فضاهای دانش آموزی و نشاط و شادابی متناسب با آن، باید از خصوصیات شرکت کنندگان در این دوره باشد تا بتوانند پس از اتمام دوره عملکرد مناسبی را در راستای تربیت دانش آموزان و مسائل اخلاقی آنان ارائه دهند.

وی گفت: ثبت نام این دوره آموزشی از 25 شهریورماه آغاز شده و تا 20 مهرماه ادامه خواهد داشت، همچنین علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش آموزش سایت www.afaagh.com مراجعه کنند و یا با شماره 04533335858 دفتر مرکزی اتحادیه انجمن های دانش آموزی استان تماس بگیرند.

فرهنگی اردبیل تربیت دوره آموزشی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان انجمن های اسلامی امیررضا عالی دانشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر