کد خبر: 973181 A

تیشه گران خبر داد:

رئیس فدراسیون ناشنوایان جمهوری اسلامی گفت: جلسات و مذاکرات زیادی برای استخدام قهرمانان پارالمپیکی ناشنوا انجام شده و به زودی این دسته از ورزشکاران در سازمان بهزیستی استخدام می‌شوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، مهران تیشه گران در برنامه گرامیداشت هفته جهانی ناشنوایان که در کانون ناشنوایان استان قزوین برگزار شد، اظهار داشت: امروز آغاز هفته جهانی ناشنوایان است که امیدواریم با توجه به این مناسبت بتوانیم خدمت گذار مناسبی برای این جامعه باشیم.

وی افزود: خدمت به جامعه ناشنوایان از ارزش بالایی برخوردار است و باید به صورت ویژه تری حتی نسبت به گروه‌های دیگر معلولان به آنها پرداخته شود.

رئیس فدراسیون ناشنوایان جمهوری اسلامی با بیان اینکه مسوولان باید نگاه ویژه‌ای به جامعه ناشنوایان کشور داشته باشند، عنوان کرد: در بحث ورزش ناشنوایان در استان قزوین حمایت‌های بسیار مناسبی انجام شده است که امیدواریم همچنان شاهد تداوم این حمایت‌ها باشیم.

 وی گفت: پاداش‌ها و تجلیل‌هایی که در حوزه قهرمانی ورزشکاران پارالمپیکی رقم می‌خورد نباید با قهرمان المپیکی متفاوت باشد و باید نگاه یکسانی در این زمینه به وجود بیاید.

تیشه گران با اشاره به اینکه پاداش قهرمانی ورزشکاران ناشنوا ۵۰ درصد افزایش پیدا کرده است، تصریح کرد: امیدواریم با اقدامات انجام شده،  قهرمانان جهانی و آسیایی ناشنوایان هم در سازمان بهزیستی استخدام شوند.

استان قزوین بهزیستی جامعه جمهوری اسلامی رئیس فدراسیون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر