کد خبر: 973078 A

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل خبر داد:

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل از کاهش ابر و افزایش دما تا اواسط هفته آینده در اردبیل خبر داد و گفت: طی امروز (جمعه) از میزان ابرها کاسته شده و دمای هوا افزایش خواهد یافت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سیاوش محمدی در تشریح وضعیت هوای استان اردبیل عنوان کرد: بر اساس نقشه‌های هواشناسی با خروج کامل سامانه‌های ناپایدار جوی از منطقه از مقدار ابرناکی هوا کاسته خواهد شد، از این رو آسمان استان صاف تا نیمه ابری انتظار می‌رود.

وی از افزایش نسبی دمای هوا خبر داد و گفت: تداوم پایداری جو تا اواسط هفته آینده خواهد بود هر چند در روز شنبه(5 مهرماه) در برخی مناطق افزایش ابر و وزش باد را شاهد خواهیم بود.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل در خصوص وضعیت هوای استان طی امروز (جمعه 4 مهرماه) عنوان کرد: آسمان استان امروز صاف تا نیمه ابری خواهد بود و از میزان ابرها کاسته شده و دمای هوا افزایش می‌یابد.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل در رابطه با بیشینه دمای حاکم بر مناطق استان اظهار کرد: طی امروز شهرستان کوثر با حداکثر دمای 33 درجه و پس از آن شهرستان های بیله سوار و پارس آباد با حداکثر دمای 29 درجه به عنوان گرم‌ترین مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.

هواشناسی اردبیل افزایش دما سیاوش محمدی ابرناکی هوای ابری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر