کد خبر: 973020 A

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر خبر داد:

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از توافق همکاری میان این نهاد و سازمان عتبات عالیات استان برای کمک به تهیه و توزیع 313 دستگاه تبلت برای دانش آموزان نیازمند تحت حمایت استان خبر داد.

 به گزارش ایلنا از بوشهر، احمد لطفی در جلسه دو جانبه با مسئولان ستاد عتبات عالیات شهرستان های استان بوشهر اظهار داشت: رفع مشکلات دانش‌آموزان و دانشجویان نیازمند به عنوان آینده‌سازان ایران همواره در کانون توجهات کمیته امداد قرار داشته است.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر در ادامه افزود: براین اساس کمیته امداد  هر ساله خدمات متنوعی را به دانش‌آموزان و دانشجویان تحت حمایت از قبیل کمک هزینه تهیه لوازم‌التحریر، ایاب و ذهاب و تامین پوشاک، کمک هزینه ثبت نام، کلاس های تقویتی کنکور، ارائه وام دانشجویی و وام ازدواج به دانشجویان را در دستور کار دارد.

وی خاطر نشان کرد: امسال با توجه به شرایط  کرونایی حاکم بر کشور آموزش مجازی دانش آموزان فراهم آوردن شرایط و زیر ساخت های آموزش مجازی برای دانش آموزان تحت حمایت لازم و ضروری شده است.

لطفی با تاکید بر دسترسی به عدالت آموزشی و داشتن امکانات الکترونیکی برای دانش‌آموزان تحت حمایت به منظور آموزش های مجازی افزود: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید با همکاری نهادها، موسسات خیریه و خیران نیکوکار تهیه و توزیع تبلت برای دانش آموزان در دست اجرا است که یکی از سازمان ها ستاد عتبات عالیات استان است.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر عنوان کرد: طی توافق نامه میان کمیته امداد و ستاد بازسازی عتبات عالیات در سطح استان 313 دستگاه تبلت به نیت 313 یار امام زمان (عج) تهیه و میان دانش آموزان نیازمند تحت حمایت توزیع خواهد شد.

وی در پایان خاطر گفت: بر اساس این توافق نامه دو جانبه ستاد عتبات عالیات نصف هزینه را به مبلغ هر تبلت یک میلیون و 250 هزار تومان پرداخت خواهد کرد و نصف دیگر از منابع کمیته امداد به حساب شرکت فروشنده شرکت پرداخت خواهد شد.

آموزش مجازی استان بوشهر دانش آموزان عتبات عالیات کمیته امداد استان بوشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر