کد خبر: 972947 A

با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس‌جمهور؛

پیست اسکیت 22 بهمن مجموعه ورزشی امام خمینی اراک همزمان با آغاز به کار سایر پروژه‌های ورزشی و گردشگری کشور با حضور رئیس جمهوری و به صورت ویدئوکنفرانس به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، عملیات اجرایی پیست اسکیت 22 بهمن ورزشگاه امام خمینی اراک 14 سال پیش آغاز شده بود که پس از مدتی وقفه در روند احداث آن، فرایند احداث مجدد و تکمیل آن مجددا شروع شد و در نهایت با صرف هزینه‌ای بالغ بر ۱۸ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

پیست اسکیت 22 بهمن ورزشگاه امام خمینی اراک از جمله طرح‌های ملی است که افتتاح این طرح نقش مهمی در توسعه ورزش قهرمانی این استان دارد.

رئیس جمهوری در مراسم بهره برداری از این پروژه ورزشی که همزمان با آغاز به کار سایر پروژه‌های ورزشی و گردشگری کشور به بهره برداری رسید، در سخنانی کوتاه گفت: در مدت 7 سال اخیر 176 مکان ورزشی در نقاط مختلف شهری و روستایی استان مرکزی به بهره‌برداری رسیده و در اختیار جامعه ورزش قرار گرفته است.

دکتر حسن روحانی افزود: شمار قابل توجهی از مکان‌های ورزشی استان مرکزی که در مدت 7 سال گذشته به بهره‌برداری رسیده‌، از طرح‌های نیمه تمام دولت‌های پیشین است که با پیگیری‌های مدیریت ارشد و اداره کل ورزش و جوانان استان تکمیل و در اختیار جامعه ورزش قرار گرفته است.

وی ادامه داد: مجموع مکان‌های ورزشی دولتی و خصوصی استان مرکزی تا قبل از فعالیت دولت تدبیر و امید، 667 باب بود، اما اکنون به 843 باب رسیده است.

رییس جمهور ویدیو کنفرانس پیست اسکیت ورزشگاه امامخمینی اراک ورزشگاه امام خمینی اراک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر