کد خبر: 972946 A

در پی برخورد ناشایست با همسر شهید صورت گرفت؛

در پی اهانت احدی از اعضای شورای شهر به همسر یکی از شهدای کرمانشاه، رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه تذکر جدی به فرد هتاک داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه ،پرویز توسلی زاده رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه در پی برخورد نامناسب یکی از اعضا شورای شهر با همسر شهید ابراهیم یزدانفر آن هم در هفته دفاع مقدس اظهار کرد: ما هر چه داریم از رشادت های رزمندگان و شهدای 8 سال دفاع مقدس بوده است. لذا، می بایست در طی سال بخصوص هفته دفاع مقدس از خانواده محترم شهدا و ایثارگران تجلیل بعمل آید نه آنکه به آنان هتک حرمت شود. 

وی افزود: روز گذشته خبر ناگواری با موضوع برخورد مردود و نامؤدبانه یکی از اعضای شورای شهر کرمانشاه با همسر ارجمند شهیدی از شهدای عظیم الشأن کرمانشاهی دل هر انسان آزاده و منصفی را به شدت می‌آزرد. لذا، ضمن محکومیت کامل این برخورد و سخافت و کراهت تعابیر استفاده شده، اکیداً به این فرد هتاک و موهن و اصولاً به چنین تفکر ناصوابی که از مدار اخلاق و انصاف خارج است هشدار داد و گفت: تمام موجودیت ما در رهن شهدا و کرامت خانواده های ایشان است.

رئیس کل دادگستری استان به همه مدیران و مسئولان ادارات و ارگان‌ها توصیه و تاکید کرد که حقوق مراجعین را در اولویت برنامه های خود قرار دهند و مشکلات مردم را مرتفع کرده تا احدی از شهروندان عزیز کرمانشاهی دچار مشکل نشوند.

قابل ذکر است:روز گذشته همسر شهید ابراهیم یزدانفر با مراجعه به شورای شهر کرمانشاه درخواست کرده بود که نام همسر شهیدش را در محل سکونت خانواده شهید نامگذاری کنند که یکی از اعضای‌شورای شهر کرمانشاه ضمن عدم تمکین به خواسته همسر شهید، با هتاکی به وی گفته بود که از اطاق من برو بیرون و اگر شهید دادی پولش را گرفتی که همین برخورد ناشایست نماینده شورای شهر کرمانشاه منجر شد تا خانواده ایثارگران، رزمندگان و تنی چند از مدیران دوایر دولتی و غیر دولتی نسبت به این موضوع از خود واکنش نشان دهند.

شورای شهر کرمانشاه استان کرمانشاه تذکر جدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر