کد خبر: 972917 A

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمالغرب نزاجا:

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمالغرب نزاجا گفت: ارتش در تمامی حوزه‌ها در کنار مردم بوده و در حوادث مختلف برای خدمت‌رسانی آماده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مراغه، امیر علی حاجیلو روز پنجشنبه در مراسم تکریم و معارفه فرمانده گروه ۱۱ توپخانه مراغه با اشاره به گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت:دفاع مقدس گنجینه بسیار ارزشمند فضایل و باورهای الهی و انسانی است.

وی ادامه داد: ارتش در شمالغرب کشور همیشه آماده و در خدمت مردم است و این موضوع تر روزهای نخستین شیوع کرونا در کشور خود را به وضوح نشان داد.

حاجیلو گفت: آنچه داریم به برکت خون شهدا و ایثارگران و جانبازان دوران هشت سال دفاع مقدس است و امروز آرامش و امنیت خود را مدیون آن ها هستیم.

وی بر حفظ آمادگی نیروهای ارتشی در زمان صلح تاکید کرد و افزود: ارتش در زمان صلح با عنایات و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حوزه نظامی به تجهیزات و امکانات پیشرفته دست یافته و ایران اسلامی امروز با اقتدار در مقابل زیاده خواهی دشمنان ایستادگی می کند.

گفتنی است، در این مراسم از خدمات سه ساله امیر صادق‌نوری تقدیر و سرهنگ حاتم سیفی به عنوان فرمانده جدید گروه ۱۱ توپخانه مراغه معرفی شد.

ایران اسلامی خدمت رسانی معارفه هشت سال دفاع مقدس منطقه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر