کد خبر: 972915 A

فرمانده انتظامی استان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان از کشف ۳۹ کیلو و ۲۶۰ گرم شیشه در عملیات مشترک پلیس قزوین و اصفهان خبر داد و گفت: در این رابطه یک سوداگر مرگ نیز دستگیر شد.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا در قزوین، سردار مهدی حاجیان با اعلام این خبر، اظهار داشت: بدنبال انجام کار اطلاعاتی و بررسی‌های تخصصی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین مشخص شد یک قاچاقچی حرفه‌ای مواد مخدر با تهیه مقادیر قابل توجهی شیشه از مرزهای شرقی با استفاده از یک دستگاه سواری قصد انتقال آن به استان‌های غرب کشور را دارد.

این مقام ارشد انتظامی گفت: با هدایت اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قزوین، یک سوداگر مرگ در یکی از محورهای شهرستان "نائین" توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان شناسایی، دستگیر و خودرو مورد نظر توقیف شد.

فرمانده انتظامی استان قزوین تصریح کرد: در بازرسی ماموران از خودرو ۳۹ کیلو و ۲۶۰ گرم ماده مخدر شیشه که به طرز ماهرانه‌ای جاسازی شده بود، کشف شد.

حاجیان با بیان اینکه عملیات مشترک فرا استانی نمادی از رشد، بلوغ و بالا بودن سطح تعامل اطلاعاتی برای ضربه زدن به اعضای باندها و شبکه‌های مواد مخدر است از شهروندان خواست اخبار و اطلاعات خود را در خصوص فعالیت‌های مجرمانه سوداگران مرگ با شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

استان اصفهان اصفهان خودرو عملیات مشترک مرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر