کد خبر: 972900 A

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس:

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی که بر اثر ابتلا به کرونا در قرنطینه خانگی به سر می‌برد، در پیامی نوشت: دنا پلاس نه ولی کرونا گرفته ام.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز، علیرضا منادی، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس یازدهم با انتشار تصویری از خود نوشت: در دیدارها و جلسات هفته گذشته با مردم درگیر کرونا شدم و بعد از قرنطینه‌ خانگی، ریه‌هایم درگیر ویروس شدند و با تشخیص کادر درمان اکنون در بیمارستان بستری‌ هستم.

وی ادامه می‌دهد: مجلس برای کاهش هزینه‌ها تعدادی خودروی دناپلاس به‌نام مجلس خریداری و تحویل نمایندگان می‌دهد ولی در عوض هزینه راننده و خدمات موتور را که اتفاقا برای مجلس هزینه بالایی می‌شود را قطع می‌کند، که بعد از اتمام دوره یا خودرو را از نماینده پس می‌گیرند و یا پول خودرو را از وی کسر می‌کنند.

وی خاطرنشان می‌کند: در اولین دوره راهیابی به مجلس در سال 86 یک خودروی زانتیا به مبلغ 27 میلیون تومان خریدم و اکنون نیز بدون راننده خود و خانواده‌ام از آن استفاده می‌کنم.

منادی در پایان می‌نویسد: تاکنون از مجلس نه یک ریالی وام گرفته‌ام و نه ودیعه مسکنی که به نمایندگان سایر شهرها برای تهیه مسکن در تهران می‌دهند. از مجلس نیز حقوق نمی‌گیرم و حقوقم از دانشگاه آزاد است.

گفتنی‌است منادی در مجلس یازدهم به عنوان رئیس کمیسیون آموزش،تحقیقات و فناوری‌مجلس فعالیت دارد.

بیمارستان پزشک حقوق مجلس شورای اسلامی ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر