کد خبر: 972871 A

فرماندار دامغان مطرح کرد:

فرماندار دامغان در نشست مشترک با شهردار و اعضای شورای شهر امیریه گفت: تعامل دوسویه شهرداری و شورای شهر با شهروندان عامل توسعه امیریه است و این موضوع می‌تواند الگوی بقیه شهرها نیز قرار گیرد.

به گزارش ایلنا از سمنان، مهدی بندرآبادی فرماندار دامغان ضمن تاکید بر کلیدواژه مطالبه‌گری هوشمندانه گفت: شهرداری‌ها مجموعه خدمات‌رسان و عام المنفعه هستند که همواره با مشقت‌های کسب درآمد و نحوه هزینه‌کرد روبه رو هستند.
 
وی تعامل دو سویه شهرداری امیریه با شورای شهر را زبانزد دانست و افزود: با کمک دستگاه‌های اجرایی و از طریق مجاری قانونی تمامی تلاش‌های مان را در راستای رفع مشکلات باقی مانده انجام خواهیم داد.
 
فرماندار دامغان با تاکید بر اینکه در سایه وحدت و همدلی می توان بر مشکلات فائق آمد، یادآور شد: تعامل فرمانداری با شهرداران و شوراهای اسلامی تعاملی سازنده است و رافع همه مشکلات وحدت و همدلی در عمل خواهد بود.
 
وی فهم مشترک پیرامون یک موضوع را راهگشای حل مشکلات دانست و تصریح کرد : با توجه به شیوع کرونا و اوضاع اقتصادی حاکم بر جامعه باید از تمامی ظرفیت‌های شهرستان بویژه ائمه جمعه، نماینده مجلس، دهیاران، شوراهای اسلامی و... استفاده کرد.
 
مهدی بندرآبادی شوراهای اسلامی را پارلمان و مجلس محلی خواند و اظهار داشت : اعضای شورای اسلامی امین نظام و حاکمیت و مورد وثوق شهروندان بوده و از این حیث مسئولیت سنگینی را بر عهده دارند.
 
فرماندار دامغان با تاکید بر اینکه سبقت در کار خیر در دستور کار مسئولان قرار گیرد نسبت به حل برخی از مشکلات موجود در شهر امیریه از جمله تعیین تکلیف مجتمع فرهنگی هنری، آسفالت ورودی شهر امیریه، تکمیل جاده ابزارمهدی به امیریه، احداث منبع آب آشامیدنی 1500 مترمکعبی، اخذ مجوز انتقال لوله آب چاه کشاورزی شهرداری و... قول مساعد داد و بیان کرد: با همکاری مدیران کل استان، معاونین استانداری و بررسی دقیق پروژه ها در اسرع وقت نسبت تکمیل و به سرانجام رسیدن آنها اقدام خواهیم کرد.
شهرداری امیریه دامغان فرمانداری دامغان شورای شهر امیریه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر