کد خبر: 972860 A

فرمانده سپاه قدس گیلان:

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه بهره مندی از تجارب دفاع مقدس راه حل عبور از مشکلات است، گفت: جنگ اقتصادی حربه امروز دشمن برای ضربه به نظام است.

به گزارش ایلنا از رشت، سردار عزیزالله ملکی فرمانده نیروی انتظامی گیلان به مناسبت چهل سالگی دفاع مقدس با حضور در فرماندهی سپاه قدس استان با سردار محمد عبدالله پور دیدار و گفتگو کرد.

فرمانده سپاه قدس گیلان در این دیدار ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: شهدا با مجاهدت خود راه سعادت را برای ما باز کردند و ما امروز موظف هستیم در مسیر آن‌ها حرکت کنیم.

سردار محمد عبدالله‌پور اقتدار امروز جمهوری اسلامی را نتیجه مجاهدت شهیدان و رهنمودهای امامین انقلاب دانست و گفت: در طول تاریخ انقلاب ثابت شده است که استفاده از تجارب دفاع مقدس سبب موفقیت و پیروزی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه رزمایش مواسات نمونه‌های الگوبرداری از تجارب ایام دفاع مقدس است، تصریح کرد: ملت ایران در دوران دفاع مقدس با همدلی یکدیگر کمک‌های مردمی فراوانی را تهیه و به جبهه‌ها می‌فرستادند و امروز نیز با همدلی و نوع دوستی به دنبال کمک به آسیب‌دیدگان کرونا هستند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر اینکه امروز راه حل عبور از مشکلات کشور بهره‌مندی از تجارب دفاع مقدس و مدیریت جهادی است، افزود: دشمنان انقلاب اسلامی در نبرد نظامی توان مقابله با جمهوری اسلامی و ملت ایران را ندارند و به همین دلیل تمام توان خود را در جنگ نرم و جنگ اقتصادی به کار گرفته‌اند.

سردار عبدالله‌پور سپهبد شهید سلیمانی را نمونه بارز یک مدیر و فرمانده جهادی دانست و خاطرنشان کرد: مسئولان کشور باید سیره این شهید والامقام را الگوی خود قرار دهند و هدفشان صرفاً خدمت به مردم، اسلام و انقلاب باشد.

جمهوری اسلامی جنگ دفاع مقدس مشکلات ملت ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر