کد خبر: 972672 A

در پی انتشار ویدئویی در فضای مجازی؛

در پی انتشار ویدئویی در فضای مجازی از بحث و گفتگوی یکی از اعضای شورای شهر با همسر شهید ابراهیم یزدانفر امروز جلسه‌ای به‌درخواست استاندار کرمانشاه تشکیل شد و میثم موسوی اجاق از خانواده شهید عذرخواهی کرد که با رفتار بزرگوارانه همسر شهید یزدانفر مواجه شد و‌ مورد بخشش قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در این نشست ضمن نکوهش رفتار نامناسب این عضو شورای شهر گفت: یاد و خاطره شهدای گرانقدر و والامقام استان کرمانشاه که امروز همه ما مدیون این عزیزان هستیم را گرامی می‌داریم و تکریم خانواده معظم شهدا که به تعبیر حضرت امام (ره) چشم و چراغ ملت هستند، وظیفه همه ما است.

وی افزود: هر چند امروز با بزرگواری همسر شهید والامقام عذرخواهی پذیرفته شد ولی عضو شورای شهر برخاسته از رای، همین مردم است و نباید با خانواده شهید و مردم اینچنین برخوردی داشته باشد در حالیکه تنها خواسته ایشان زنده نگه داشتن نام شهید بوده است.

استاندار کرمانشاه گفت: با همسر شهید امروز تماس گرفتم و برخورد بزرگورانه‌ ایشان و‌ بدون بیان گلایه به ما نشان داد که خانواده شهدا چقدر جایگاه والایی دارند؛ اگر شهدا نبودند هیچکدام از ما نبودیم، بیش از ۲۰۰ هزار رزمنده جان خود را دادند که یک وجب از این خاک از دست نرود و به اسلام و انقلاب آسیبی نرسد. پاسداری از خون مطهر شهدا و تکریم خانواده شهدا تکلیف و وظیفه ماست.

بازوند تصریح کرد: روزی که ملاقات مردمی دارم احساس می کنم از انجام دادن بسیاری پروژه های بزرگ اقتصادی مهمتر است چون کار مردم را انجام داده‌ام.

خاک خانواده شورای شهر فضای مجازی شورای شهر کرمانشاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر