کد خبر: 972447 A

رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: رعایت همه دستورالعمل‌های بهداشتی تدوین شده از سوی کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی و همچنین مصوبات ستاد استانی مقابله با کرونا در واحدهای صنفی پرتردد الزامی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز، حبیب امین زاده در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب اظهار کرد: به دنبال موج سوم همه گیری ویروس کرونا و اجرای مصوبات ستاد استانی مقابله با این بیماری، ابلاغیه‌ای از ابتدای مهرماه سالجاری مبنی بر رعایت همه دستورالعمل‌های بهداشتی در صنوف پرتردد به ویژه جایگاه‌های سوخت و نانوایی‌ها، به اتحادیه‌ها و انجمن‌های مربوطه ارسال شده است .

وی با بیان اینکه همه شاغلین واحدهای نانوایی موظف به رعایت نکات بهداشتی و استفاده از ماسک و دستکش یکبار مصرف بوده و سوخت گیری در جایگاه های سوخت استان نیز توسط متصدیان انجام می شود؛ اضافه کرد: در واحدهای یادشده، ضمن خودداری از دریافت وجه نقد، استفاده از دستگاه‌های کارت خوان بانکی برای پرداخت مبالغ الزامی است .

 امین زاده گفت: بر همین اساس برگزاری هرگونه نمایشگاه اعم از عمومی و تخصصی از جمله در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تبریز به مدت یک ماه ممنوع شد .

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خاطرنشان کرد: معاونت نظارت و بازرسی سازمان نیز ماموریت یافت تا بر حسن اجرای مصوبات ستاد استانی مقابله با کرونا نظارت کرده و با متخلفان احتمالی برخورد لازم را به عمل آورد .

آذربایجان شرقی دانشگاه علوم پزشکی رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت ماسک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر