کد خبر: 972415 A

یک مقام مسئول خبرداد:

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان، گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان شهریورماه بیش از ۱۵ هزار تُن گاز مایع از طریق هفت شرکت موزع گاز مایع در نواحی ۹ گانه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان توزیع شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل با افزایش پنج درصدی همراه بوده است.

به گزارش ایلنا، عبدالله گیتی منش برای ساماندهی و مدیریت توزیع گاز مایع و همچنین اجرای مطلوب طرح توزیع الکترونیک گازمایع از تاسیسات گاز شهرستان بیجار بازید و اظهار کرد: در شش ماهه نخست سال جاری ۱۵۳۰۰ تن گاز مایع در استان تامین و مصرف شده است.

وی از وجود ۲۴ هزار خانوار مصرف کننده نفت سفید سوز که بر اساس آخرین راستی آزمایی صورت گرفته خبرداد و بیان کرد: گاز مایع این دسته از مصرف کنندگان از طریق هفت شرکت موزع و۱۳۰ نمایندگی توزیع در استان  توزیع می شود.

این مقام مسئول با تاکید بر ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و مصرف کنندگان گاز مایع از همراهی مسئولان و عاملان توزیع در جهت اجرای مطلوب طرح توزیع الکترونیک گاز مایع تشکر کرد و افزود: با توجه به شرایط توپوگرافی منطقه و کوهستانی بودن استان می بایست شرکت های موزع نسبت به جذب سهمیه تخصیصی گاز مایع استان از مبادی تامین و توزیع مناسب اقدام، تا خللی در سوخت رسانی به شهروندان ایجاد نشود.

گیتی منش با اشاره به وجود ۸ باب تاسیسات گازمایع در سطح استان و توزیع ماهانه ۲۵۵۰ تن گازمایع از عدم کمبود در خصوص عرضه گازمایع جهت مصرف کنندگان واقعی خبر داد و افزود: تاکنون۱۶۵۰۰تراکنش در بستر الکترونیک گاز مایع خانوارهای مصرف کننده صورت پذیرفته است

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان ،کنترل و نظارت بر نحوه توزیع گاز مایع را جز وظایف  سازمان صنعت ،معدن و تجارت  استان برشمرد و با بیان این مطلب که این شرکت صرفا کار تامین آن را بر عهده داردافزود آماده هرگونه همکاری لازم با سازمان صمت جهت کنترل و نظارت هستیم.

گیتی منش با تاکید بر ناایمن و غیراستاندارد بودن استفاده از کپسول گازمایع( LPG) به عنوان سوخت خودرو یادآور شد: میزان گاز مایع جذب شده دراستان جهت مصارف خانگی و اصناف مورد تائید سازمان های متولی است.

استان کردستان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کنترل و نظارت گاز نفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر