کد خبر: 972413 A

نجفی پور مطرح کرد:

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی نیرو‌های مسلح گفت: حقوق بازنشستگان نیرو‌های مسلح در حد ۹۰ درصد شاغلین نیرو‌های مسلح از پایان مهر همسان‌سازی خواهد شد.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ دوم پزشک فرشاد نجفی‌پور در برنامه زنده تلویزیونی "در انتهای الوند" شبکه دوم سیما با گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با اشاره به ویژگی‌های ممتاز ایثارگری‌های غیورمردان بی ادعا و تفاوت نسل‌های مختلف، افزود: آن چیزی که در دفاع مقدس بین بچه‌هایی که رفتند و آنهایی که نرفتند تفاوت ایجاد کرد، تنها عشق است؛ و آن عشق چیزی نبود جز، عشق به رهبر و مقتدای شان حضرت امام خمینی (ره).

نجفی پور خاطرنشان کرد: ما با بازنشستگان نیرو‌های مسلح به طور مستمر در تماس هستیم و سعی می‌کنیم از دغدغه‌های آن باخبر شویم و تا جایی که امکان دارد، بخصوص در گرفتاری هایشان به سراغ‌شان می‌رویم و از هیچ تلاشی برای حمایت از این قشر شریف فروگذار نمی‌کنیم.

وی درباره اقدامات ساتا برای حل مشکلات فرزندان بازنشستگان نیرو‌های مسلح، اظهار داشت: یکی از دغدغه‌های اصلی سازمان، بیکاری و اشتغال فرزندان جامعه هدف است که فکر‌ها و طرح‌های متعددی در دستور کار قرار گرفته است که وام اشتغال برای فرزندان پیشکسوتان نیرو‌های مسلح، تا سقف ۵۰ میلیون تومان با سود ۴ درصد یکی از این طرح هاست که به واجدین شرایط تعلق خواهد گرفت.

امیر نجفی پور با تقدیر و تشکر از همراهی و همکاری‌های ارزشمند دولت، مجلس، ستادکل نیرو‌های مسلح و وزارت دفاع در تحقق اهداف ساتا برای جامعه هدف، به عنوان خبر خوش برای بازنشستگان معزز نیرو‌های مسلح، گفت: به فضل الهی حقوق مهرماه بازنشستگان، وظیفه بگیران و مستمری بگیران نیرو‌های مسلح، بر اساس ۹۰ درصد میانگین حقوق مشمول کسور شاغلین همتراز در نیرو‌های مسلح محاسبه و پرداخت خواهد شد.

رئیس هیات مدیره ساتا با اشاره به جنگ اقتصادی استکبار جهانی و نوکران آنها علیه ملت و کشور، خاطرنشان کرد: سعی می‌کنیم هوشمندانه و با برنامه ریزی دقیق و مناسب، بتوانیم با مدیریت منابع تمام برنامه‌ها و مأموریت‌های سازمان تأمین اجتماعی نیرو‌های مسلح را در راستای ارایه هر چه بهتر خدمت به خانواده معزز بازنشستگان نیرو‌های مسلح پیش ببریم.

مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی نیرو‌های مسلح احترام و اکرام پیشکسوتان را امری ضروری دانست و گفت: وزیر دفاع از مسئولان سازمان تأمین اجتماعی نیرو‌های مسلح توقع و انتظار دارند تا در حد امکان به نیاز‌ها و دغدغه‌های بازنستگان نیرو‌های مسلح پاسخ منطقی، بجا و به‌هنگام داده شود و ما نیز با تمام توان، همت خود را در راستای ارایه هر چه بهتر خدمات به جامعه هدف ساتا به کار خواهیم بست.

حقوق نیروهای مسلح بازنشستگان همسان سازی پایان مهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر