کد خبر: 972399 A

سرپرست پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران خبرداد:

سرپرست پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارق لوازم داخل خودرو و کشف ۵۰ فقره سرقت خبر داد و گفت: تاکنون ۴۸ تن از مال باختگان شناسایی شده اند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ کارآگاه مسعود برجی اظهار داشت: ساعت ۴ بامداد سی ام مرداد ماه ماموران گشت کلانتری ۱۲۷ نارمک هنگام گشت زنی در محدوده حوزه استحفاظی به یک دستگاه موتورسیکلت که پلاک آن مخدوش و با چراغ خاموش در لابه لای خودرو‌ها در حال تردد بود مشکوک می‌شوند، با نزدیک شدن ماموران موتورسوار به صورت خلاف جهت از محل متواری و کارآگاهان پس از چند دقیقه تعقیب و گریز موفق شدند موتورسیکلت را نبش خیابان مدنی متوقف کنند.

وی افزود: موتورسوار که "صمد" نام داشت پاسخ درستی به سئوالات پلیس نمی‌داد و برای تحقیقات تکمیلی به کلانتری انتقال یافت؛ در بررسی‌های اولیه به دست آمد که متهم سابقه‌دار بوده و پیش‌تر با همین عنوان مجرمانه دستگیر شده است.

سرپرست پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: متهم که چاره‌ای جز اعتراف نداشت، اظهار داشت، موتورسیکلت را برای ارتکاب جرایم بعدی دزدیده است و تاکنون ۵۰ فقره سرقت لوازم داخل خودرو با استفاده از وسیله کشف شده به تنهایی انجام داده است.

سرپرست پایگاه چهارم پلیس آگاهی در پایان گفت: با اعتراف صریح متهم، کارآگاهان ضمن هماهنگی با مقام قضایی و با تلاش شبانه روزی موفق شدند ۴۸ تن از مال باختگان را شناسایی کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: همچنان تحقیقات پلیسی ادامه دارد.

پلیس آگاهی تهران پلیس آگاهی تهران بزرگ خودرو سرقت شبانه روزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر