کد خبر: 972124 A

معاون استاندار کرمانشاه:

معاون سیاسی- امنیتی استانداری کرمانشاه در آیین تکریم و معارفه فرماندار هرسین اظهار کرد: خدمت به مردم نام مدیران را ماندگار می کند لذا، فرمانداران برای پیشبرد سیاست های دولت تلاش کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، حسین خوش اقبال معاون سیاسی- امنیتی استانداری کرمانشاه در آیین تکریم و معارفه فرماندار هرسین بر لزوم پیشبرد سیاست های دولت از سوی مدیران تاکید کرد و گفت: آنچه که موجب قدرشناسی مردم و ماندگاری نام مدیران می‌شود، خدمت صادقانه است.

حسین خوش اقبال امنیت و آرامش امروز کشور را از دستاوردهای ارزشمند شهدا و رزمندگان در جنگ تحمیلی دانست و گفت: احیای هویت ملی، انسجام اجتماعی و خوداتکایی خودباوری از آثار دفاع مقدس بوده است.

وی با اشاره به شرایط کشور و تنگناهای تحریم تاکید کرد: با هدایت های هوشمندانه رهبری، تدابیر دولت و همراهی مردم تا کنون دشمن نتوانسته کاری از پیش ببرد. لذا، امروز هم به همان روحیه سلحشورانه، امیدوارانه و همدلانه از تنگنای تحریم و موج تحریف رسانه ای معاندان نیاز داریم. 

خوش اقبال در  آئین تکریم فرماندار هرسین اظهارداشت: باید قدر شناسی مردم راهم را قدر دانست و این خدمت صادقانه است که نام مدیران را ماندگار می کند. 

وی با بیان اینکه بهترین قاضی ها در قبال عملکردها  مردم و زمان هستند، افزود: مردم شهرستان‌‌ از مدیری قدرشناسی می کنند که بیش از ۴ سال در شهرستان منشا خدمت بوده است.

معاون سیاسی- امنیتی استانداری کرمانشاه در ادامه تصریح کرد: تغییر فرماندار هرسین به تشخیص و صلاحدید استاندار صورت گرفته و حتما از شاه آبادی در مناصب دیگر بهره خواهیم برد.

حسین خوش اقبال با اشاره به بومی بودن فرماندار جدید هرسین نیز گفت: فرماندار جدید شهرستان هرسین در سخت ترین نقاط استان خدمات ارزنده ای از خود بر جای گذاشته است. لذا، امیدواریم با کمک مجموعه شهرستان در منصب جدید موفق باشد. 

معاون استاندار خطاب به فرمانداران تاکید کرد: شما نماینده حاکمیت و دولتی هستید که مردم به آن رای داده اند و باید از دیدگاههای دولت دفاع کنید و از شهرستان ها رفع محرومیت کنید و در اجرای سیاست های دولت تمام تلاش تان را بکار بگیرید. 

وی با تاکید بر لزوم همدلی و اتحاد بین مدیران و نمایندگان تصریح کرد: همواره به همراهی و اتحاد با نمایندگان محترم استان در مجلس اعتقاد داشته و داریم و متقابلا توقع داریم که نمایندگان محترم نیز با مدیران استان در پیشبرد برنامه های توسعه ای استان و شهرستان همراه باشند

گفتنی است در این آئین، از خدمات و تلاشهای امیرشاه آبادی فرماندار سابق هرسین تقدیر بعمل آمد و عباداله کنجوریان به عنوان سرپرست فرمانداری این شهرستان معارفه شد.

فرماندار شهرستان هرسین تودیع معارفه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر