کد خبر: 972080 A

رئیس شورای شهر الوند:

رئیس شورای شهر الوند گفت: خرید و فروش قولنامه‌ای و بدون استعلام زمین‌های تفکیک نشده علی آباد فاقد اعتبار است و مردم وارد بازی سودجویان نشوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، سهراب ذاکری با اعلام این مطلب در سخنانی ضمن اشاره به اقدامات صورت گرفته در جهت تعیین تکلیف اراضی محله علی آباد، اظهار داشت: در حال حاضر زمین های این منطقه به دلیل اینکه کاربری آن ها مسکونی نمی باشد قابل تفکیک نیستند و برهمین اساس نیز خرید و فروش قولنامه این اراضی که بدون استعلام از شهرداری انجام می‌شود تا زمانی که به شکل قانونی وضعیت آن تعیین تکلیف نشود، فاقد اعتبار است.

رئیس شورای شهر الوند افزود: با پیگیری های شورا، شهرداری نقشه برداری از این اراضی، شناسایی مالکین و تعیین مساحت و حدود زمین‌های مذکور را در دستور کار قرار داده که در این خصوص تاکنون بیش از ۵٠٠ درخواست از سوی مالکین به مجموعه مدیریت شهری ارائه شده است.

وی تصریح کرد: شورا و شهرداری تلاش های خود را جهت به سرانجام رسیدن تکلیف حدود این منطقه متمرکز کرده و به تبع آن استانداری و دستگاه های ذی ربط نیز اقدامات قانونی لازم را انجام خواهند داد.

ذاکری تاکید کرد: در این راستا از شهروندان محترم تقاضا داریم تا زمانی که مراحل قانونی تعیین تکلیف این موضوع طی نشده، از هرگونه خرید و فروش قولنامه ای در این منطقه به جهت جلوگیری از خسارت‌های احتمالی و فرصت طلبی سودجویان جدا خودداری کنند.

بازی زمین شورای اسلامی شهر مشکلات مردم شهرداری الوند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر