کد خبر: 972053 A

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس انجام شد؛

همزمان با هفته دفاع مقدس رئیس کل دادگستری استان فارس، مسئولان و معاونین قضایی دادگستری استان و قاضی حوزه ریاست در ملاقات مردمی این هفته پرونده مراجعان را بررسی کردند.

به گزارش ایلنا، روابط عمومی دادگستری استان فارس این برنامه که همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و با محوریت حوزه ریاست دادگستری استان فارس در سراسر استان اجرا شد؛  پرونده قضایی و مشکلات حقوقی بیش از 60 نفر از مراجعان در شیراز و بیش از 200 پرونده در حوزه های قضایی فارس بررسی و در چارچوب قوانین  تصمیماتی اتخاذ شد.

این گزارش حاکی است عمده ترین تقاضای مراجعان را ، تقاضای عفو و تخفیف مجازات ، مرخصی زندانیان و اعمال ماده 477 آئین دادرسی کیفری تشکیل می دهد.

رئیس کل دادگستری استان فارس در حاشیه این دیدار با  تأکید بر اهمیت تکریم ارباب رجوع در دستگاه قضایی خاطر نشان کرد: هدف از دیدار مردمی، ایجاد تعامل دو سویه مسئولان قضایی با مردم و فراهم ساختن زمینه خدمت رسانی  هر چه بهتر است.

حجت الاسلام سیدکاظم موسوی افزود: مردم ولی نعمتان ما هستند و ما موظفیم تا با افزایش کیفیت خدمت و رفع نقاط ضعف احتمالی موانع خدمت رسانی را رفع و رضایت و اعتماد عمومی نسبت به دستگاه قضایی را بیش از پیش تقویت کنیم.

وی خاطرنشان کرد : با تاکیدات انجام شده مسئولان قضایی در شهرستان ها و مرکز استان یک روز از هفته را با نظارت حوزه ریاست دادگستری استان به بررسی مشکلات قضایی مردم می پردازند.

استان فارس دفاع مقدس رئیس کل دادگستری استان روابط عمومی دادگستری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر