کد خبر: 971761 A

در بازدید فاتحی از پروژه سی شاین مطرح شد؛

به منظور برسی روند ساخت و تکمیل پروژه های سرمایه‌گذاری، تسریع در انجام عملیات اجرایی و رفع موانع ، هیاتی به سرپرستی مجید فاتحی مشاور مدیرعامل و مدیرکل حوزه ریاست از پروژه سی شاین یکی از پروژه های سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در منطقه ازاد انزلی بازدید بعمل آوردند.

به گزارش ایلنا از بندرانزلی، بنابر این گزارش در روند بازدید از این پروژه تجاری نشستی با سرمایه‌گذار این طرح به منظور رفع موانع برگزار شد تا عقب ماندگی های پروژه برطرف و این طرح سرمایه گذاری در اسرع وقت اتمام و فاز نخست آن در دهه فجر امسال به بهره برداری برسد.

پروژه مجتمع تجاری، تفریحی و مسکونی سی شاین در زمینی به مساحت ۴۳ هزار مترمربع با سرمایه گذاری بخش خصوصی به میزان ۴۳۰۰ میلیارد ریال در پنج بلوک در حال ساخت و تکمیل است و این مجتمع دارای ۱۶۴ واحد مسکونی، تجاری، تفریحی بوده و به عنوان یکی از پروژه های تجاری در دست احداث موجب افزایش فرصت اشتغال برای جوامع محلی نیز خواهد شد.

گفتنی است کلیه طرح‌های عمرانی و سرمایه گذاری حسب تاکید مدیرعامل سازمان بصورت مرتب بازدید و موانع آن برطرف خواهد شد تا علاوه بر افزایش سرعت ساخت و تکمیل پروژه‌های عمرانی و زیربنایی، افزایش رضایت سرمایه گذاران و بهره برداری از طرح در موعد مقرر صورت گیرد.

اشتغال بخش خصوصی سرمایه گذاران سرمایه گذاری سرمایه گذاری بخش خصوصی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر