کد خبر: 971708 A

سرپرست پلیس امنیت اقتصادی استان خبرداد:

سرپرست پلیس امنیت اقتصادی استان زنجان از کشف هزار و 335 حلقه لاستیک احتکار شده به ارزش بیش از 7 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش ایلنا از زنجان، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ یوسف اسماعیل زاده امروز با اعلام این خبر، اظهار داشت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر احتکار و دپوی لاستیک خودرو توسط افرادی در شهر زنجان ، موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان زنجان قرار گرفت.

سرپرست پلیس امنیت اقتصادی استان زنجان، افزود: در بررسی ها مشخص شد فروشنده با دپوی لاستیک ها قصد فروش و یا عرضه آنها را ندارد که با هماهنگی مقام قضائی محل مورد نظر بازرسی و هزارو 335 حلقه لاستیک احتکار شده کشف شد.

اسماعیل زاده، ارزش ریالی لاستیک‌های کشف شده را برابر نظر کارشناسان بیش از 7 میلیارد ریال اعلام و تصریح کرد: پرونده تکمیلی به همراه متهم جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی ارسال شد.

وی همچنین از کشف 10تن مواد شوینده قاچاق به ارزش بیش از 3 میلیارد ریال خبر داده است.

اسماعیل زاده در تشریح جزئیات این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی در محور " زنجان - قزوین " به یک دستگاه کامیون مظنون و با هماهنگی مقام قضائی آن را توقیف کردند.

وی خاطرنشان کرد : ماموران در بازرسی از خودرو توقیفی 10 تن مواد اولیه شوینده قاچاق فاقد مجوز گمرکی را کشف و یک نفر دستگیر کردند.

سرپرست پلیس امنیت اقتصادی استان زنجان با بیان این که کارشناسان ارزش کالای کشف شده را 3 میلیارد ریال اعلام کردند افزود: متهم به همراه پرونده به مراجع ذیصلاح معرفی شد.

سرپرست پلیس امنیت اقتصادی استان زنجان /اسماعیل زاده /لاستیک قاچا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر