کد خبر: 970967 A

فرمانده سپاه پاسداران مشگین شهر:

فرمانده سپاه پاسداران شهرستان مشگین‌شهر گفت: دشمنان از بدو پیروزی انقلاب از هیچ دسیسه‌ای برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی دریغ نکرده‌اند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ محمد پورمند در نشست خبری که به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد دفاع مقدس برگزار شد، عنوان کرد: تمام عزت و سربلندی کشور و مردم از زمان پیروزی انقلاب اسلامی ایران تاکنون مرهون خون شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس، شهدای جبهه مقاومت و‌ رهبری عالمانه امام امت و مقام معظم رهبری است.

وی با اشاره به‌ توطئه‌های دشمنان انقلاب گفت: از بدو‌ پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به رهبری امام امت دشمن همواره برای شکست این انقلاب مردمی در تلاش بوده و همواره در این مدت بیش از همه بحث میل به سازش را مورد ارزیابی قرار می‌دهد تا بر اساس آن، دسیسه‌های خود را عملی نمایند اما خط قرمز مردم همواره مقاومت در برابر دشمنان و پرهیز از سازش با جبهه استکبار می‌باشد.

فرمانده سپاه پاسداران شهرستان مشگین شهر اذعان کرد:  شعار سالگرد دفاع مقدس امسال «ما قوی هستیم» است و از فردا ۳۱ شهریور ماه همگام با سایر نقاط کشور ویژه برنامه‌های سالگرد دفاع مقدس در مشگین شهر آغاز خواهد شد.

سرهنگ پورمحمد گفت: به دلیل شرایط خاص امسال ناشی از شیوع ویروس کرونا تمامی مراسمات، با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و در فضای باز برگزار خواهد شد.

انقلاب اسلامی جمهوری اسلامی ایران دفاع مقدس سپاه پاسداران سپاه هفته دفاع مقدس مشگین شهر جنگ تجمیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر