کد خبر: 970878 A

قائم‌مقام کمیته امداد استان سمنان مطرح کرد:

قائم‌مقام کمیته امداد استان سمنان از راه‌اندازی صندوق نوید، برای حمایت از طرح‌های اشتغال نوین و دانش‌بنیان کمیته امداد خبر داد و گفت: کمیته امداد و مؤسسه دانش‌بنیان برکت برای جامعه هدف خود اقدام به راه‌اندازی این صندوق کرده است.

به گزارش ایلنا از سمنان، محمد قوسی قائم‌مقام کمیته امداد استان سمنان در این خصوص اظهار داشت: توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد یکی از رسالت‌های اصلی و مهم این نهاد است.

وی به اینکه برخی از فرزندان خانواده‌های تحت حمایت از افراد نخبه‌، بااستعداد و فعال در حوزه‌های مشاغل دانش‌بنیان و فناورانه هستند، اشاره کرد و گفت: بر همین اساس کمیته امداد با رویکرد ایجاد و توسعه فرصت‌های شغلی جدید، پایدار و درآمدزا در حوزه مشاغل نوین و دانش‌بنیان برای جامعه هدف خود اقدام به راه‌اندازی صندوق نوید کرده است.
 
محمد قوسی اظهار داشت: برای پشتیبانی و حمایت از طرح‌های نوین، دانش‌بنیان و ایده‌های خلاق مددجویان و نوآوران اشتغال می‌توانند با ورود به سایت navidfund.com ایده‌های خود را در صندوق نوید ثبت و از حمایت‌های آن بهره‌مند شوند.
 
قائم‌مقام کمیته امداد استان سمنان گفت: بعد از بارگذاری طرح اشتغال در سایت مذکور، طرح ها مورد ارزیابی قرار گرفته و برای طرح های مورد تائید، قرارداد سرمایه گذاری منعقد می شود.
 
وی با اشاره به اینکه صندوق نوید کار خود را به‌صورت رسمی آغاز کرده است و افرادی که ایده‌های نوآورانه دارند می‌توانند ایده‌های خود را ثبت و از حمایت‌های این صندوق بهره‌مند شوند، تصریح کرد: حمایت از این طرح‌ها به‌صورت مشترک توسط کمیته امداد و مؤسسه دانش‌بنیان برکت انجام می‌شود.
صندوق نوید قائم مقام کمیته امداد سمنان اشتغال نوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر