کد خبر: 970602 A

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان تأکید کرد:

رئیس مجمع نمایندگان گیلان با تأکید بر ضرورت بروزرسانی امکانات و تجهیزات جمعیت هلال احمر، گفت: وجود امکانات مناسبت به این جمعیت در ارائه خدمات بهتر کمک خواهد کرد.

به گزارش ایلنا از رشت،احمد دنیا مالی در دیدار با مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به خدمات خود این نهاد در هنگام حوادث و بروز بحران‌ها، اظهار کرد: ایران کشور حادثه خیزی است و در این حوادث همیشه هلال احمر در صف اول خدمات رسانی بوده است.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان بر ضرورت توجه به بخش آموزش تأکید کرد و افزود: آموزش‌های عملی به افراد از جمله اقداماتی است که می‌تواند در زمان بحران به هلال احمر در ارائه خدمات بهتر و بیشتر کمک کند.

دنیا مالی با بیان اینکه هلال احمر بازوی اصلی مدیریت بحران در کشور است، گفت: متأسفانه با وجود همه تلاش‌ها، حقوق و مزایای نیروی انسانی در این مجموعه ناچیز است.

وی با تأکید بر بروزرسانی امکانات و تجهیزات جمعیت هلال احمر، تصریح کرد: قطعاً باید امکانات بروز شود تا اقدامات امداد رسانی با مشکل مواجه نشود.

نماینده بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش بودجه و اعتبارات هلال احمر، خاطرنشان کرد: در بخش بودجه و اعتبارات، سرفصل‌های ردیف بودجه برای جمعیت هلال در مجلس شورای اسلامی ارائه و از این حیث اعتبارات خوبی برای جمعیت هلال احمر در نظر گرفته شده است.

استان گیلان بودجه جمعیت هلال احمر نیروی انسانی هلال احمر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر